Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért az orosz...

Az ellenzékiek miért az orosz oltástól félnek aminek az alapja a tesztelt influenza oltás módosítása, míg a Pfizer oltàs a nyugatiaké soha nem tesztelt mRNA alapú oltàs?

Figyelt kérdés
Tehát az influenza oltással vannak évtizedes tapasztalatok amelyet a szputnyik alapnak használt,míg a nyugati mRNA alapú oltás most elöször kap engedélyt ezzel a technológiával korábban egy oltást sem adtak,fogalmunk sem lesz az évek mulva vagy évtizedek múlva jellentkezö mellékhatásokról

2020. nov. 18. 08:27
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
36%

Oltás után majd jönnek az adatok...3.6 millió halott. Nem túl jó, de nem is tragikus. Orosz kormánynak nem szabad hinni. Főleg egy halatommániás diktátornak. Nem tanultátok meg a történelem során, hogy a diktátorokat nem érdekli a nép? Lehet, hogy a fele lakosság jól reagál a vakcinára és lehet a fele belehal de ez is megéri neki mert " legyőzte a vírust "


De magának nem adja be Putin, ahogy a 133 bátor Fideszes sem fogja. Viktor videót közölt arról h megkapja az infl. oltást. Azt se kapta meg. Belé se szúrták csak imitálták.

2020. nov. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
41%
Amerikaban a gyógyszergyártó cégek rettegnek a perektől, mert ha olyan van lehúzhatják a rolót. Ott nem fognak szart kiadni a kezükből.
2020. nov. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

#22: Igen, úgy általában. De a COVID vakcinára az USA-ban extrém felmentést kaptak a felelősség alól a fejlesztők azért, hogy gyorsabban elkészüljenek:

[link]


És az EU is hasonló, bár enyhébb felmentésekben gondolkozik:

[link]


Szerintem ez nem biztos, hogy jó ötlet.

2020. nov. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
36%
Akkor is jobban meg tudok -bízni a nyugatban, mint a keletben. Történelem....
2020. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
52%
Fidesz hívők, oltsátok be magatokat az orosz vakcinával. Ne hallgassatok a kétkedőkre. Orbán apátok biztos nem vásárolna be belőle, ha nem lenne megbízható. Hajrá!
2020. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Az ilyen vitákban sokat segít a szelektív emlékezet az érvelésben. A nyugati gyógyszergyáraknak is megvoltak a botrányaik az utólag kiderített hazugságok, ferdítések. De ezekről nem illik megemlékezni. Tényleg az lenne a legjobb ha mindenki dönthetne hogy melyik vakcinát adatja be magának. A legújabb amerikai technológiát amit alig egy év alatt szögeltek össze rohamtempóban és többek között olyan mellékhatásai vannak mint egy erősebb másnaposságnak (remekül hangzik) vagy megbíznak az orosz/kínai fejlesztésben.

Én a második felé hajlok és nem vagyok fides hívő.

2020. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
62%
És az orosz vakcináról mit tudni? Csatolnád nekem a tanulmányt és a tesztelési eredményéket? Gyógyszerészetire járok, úgyhogy megértem a benne fogalmazottakat. Ja. Hogy ilyen nincs? Akkor nincs miről beszélni. Az Egyetemen egyik kurzus előadásán az amerikai vakcinát elemeztük. Elég eredményes. Szóval köszönöm én maradok annál.
2020. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
40%

"Egyetemen egyik kurzus előadásán az amerikai vakcinát elemeztük"

És milyen szinten állsz ezzel a vadonatúj technológiával kapcsolatban ?

Még diplomád sincs b.zmeg de te már "elemzed" az amerikai kutatások eredményét.

Szerénység elvtárs, szerénység.

2020. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
59%
Hm. "ELEMEZTÜK" Tudod az előadást a professzor úr tartja és nem holmi tanár segéd. Gratulálok az intelligenciádhoz. Gondolom életedben nem jártál még semmilyen felsőoktatási intézményben.
2020. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
59%
Senki nem azt mondta, hogy a nyugati cégek tökéletesek, hanem azt, hogy ott arányaiban nézve sokkal megbízhatóbb a helyzet már csak azért is, mert nem tusolják el az ügyeket. Oroszországban ezzel szemben meg egész más a szokás.
2020. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!