Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Közlöny 2020. évi...

A Magyar Közlöny 2020. évi 250. szám tartalma azért lett ilyen elcseszetten félre érthetően megfogalmazva, hogy az ellenzéki sajtó ha lehozza, akkor harsoghassák hogy féknyúz mert ők nem is úgy gondolták?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem direkt írták el, de hibájukból is jó ellenzék lejáratást tud csinálni a kormány.
2020. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az fel sem merül hogy esetleg ezek az ellenzéki sajtóorgánumok tévedtek, ők biztos tudatosan álhírt féknyúzt rémhírt terjesztenek.


Hányingerem van ettől a kormánytól hogy még ilyen időkben is csak erre van energiájuk hogy ilyen politikai szarevésekbe bocsátkozzanak az ellenzéki sajtókkal.

2020. nov. 18. 14:19
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Abban a Közlönyben más is olvasható, ami kifogásolható az "A Kormány 505/2020. (XI. 17.) Korm. rendelete a 2020. november 4-én kihirdetett veszélyhelyzettel összefüggő rendkívüli intézkedések hatályának meghosszabbításáról" címet viseli. Aláírója Orbán Viktor.
2020. nov. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Akit érdekel, itt megtekintheti:

[link]

2020. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem
2020. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
így járnak, ha kontrollcékontrollvével törvénykeznek. Idióták.
2020. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy az operatív törzs információs oldala kissé túllépett a saját hatáskörén és valami rögtön ítélő vérbíróságnak képzelik maguakt, vagy mi a franc?
2020. nov. 18. 14:37
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert Magyarországon,hasra ütés szerű rendelet alkotás van.

Ha marhaságot/értelmetlenséget írnak,akkor az azt felderítő kormányoldali "embert" kirúgják-majd helyesbítenek.Az azt felfedező ellenzéki "embert" letámadják-majd helyesbítenek.

A salátatörvények korszakát alakította ki a Fidesz.

Ne feledjük,jogászkormány van hatalmon!

Minden cselekedetük törvényes,...mert arról törvényt alkotnak! :)

Nem a törvényeknek megfelelően járnak el,hanem az eljáráshoz igazítják a törvényeket.

2020. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem tudtam megérteni, hogy miért nem írtak igazat.
2020. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyébként az csak most esett le nekem hogy az Index-et és mocskolják, féknyúzozzák, amit nem régiben kebelezett be a Fidesz médiabirodalom. :D Már nem tudják számon tartani ki hova tartozik?
2020. nov. 18. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!