Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálunk a cigány maffiáról...

Nálunk a cigány maffiáról miért nem cikkezik a sajtó soha?

Figyelt kérdés

A BBC egyik cikkében olvastam, hogy Magyarországon a cigány maffia az egyik legkomplexebb bűnszervezet egész Európában. A legszélesebb palettán mozognak úgy mint prostitúció, kábítószer kereskedelem, ingatlanozás, zsarolás, politikai célú fenyegetések, sőt egyes források szerint még a szervkereskedelemhez is köze van. Tevékenységüket tovább erősíti, hogy komoly szálak vezetnek politikai körökhöz, tehát ezek a bűnszervezetek gyakorlatilag érinthetetlenek a törvény előtt, mivel politikailag védettek. Ezért is és komplexitásukban is talán leginkább az olasz maffiához hasonlíthatóak.


Azt nem értem, hogy idehaza a sajtó is miért hallgat ennyire az efféle bűnszervezetekről? A rendőrség pedig miért nem lép fel ellenük hatékonyabban? Mert úgy tudom, ezek a bűnszervezetek érintetlenül tevékenykednek mai napig.



2020. okt. 15. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Ez hülyeség.

A magyar cigánymaffia nem létezik, szimplán futtatják a nőket meg terjesztik a drogot a saját kis putrijukban, aztán ennyi.

Vannak politikai kapcsolataik egyeseknek, aztán ez is arra megy ki, hogy hülyét csináljanak magukból.

Ól Koszi klán:D

2020. okt. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mert orbán megtiltotta, hogy írjanak róla és köreiről.
2020. okt. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Cikkeznek, persze nem úgy hogy maffia, hanem kormánypárti hírek.
2020. okt. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 Egyszer menj már el egy ingatlan árverésre és nézz szét hogy milyen alakok vannak ott.. Illetve az is tény, hogy a bíróságokon is vannak beépített embereik aki leadják nekik a fülest és a kezükre játsszák a jobb falatokat. Ezért van az, hogy egy ingatlan árverésen esélyed sincs megvenni a zsírosabb tételeket hiába van meg rá a pénzed, mivel azokat már előre elfoglalják a maffiának.. És ez sajnos országos jelenség.
2020. okt. 15. 08:58
 5/9 A kérdező kommentje:
*lefoglalják
2020. okt. 15. 08:59
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Ott a kérdésben a válasz. Azért, mert akik olyan pozicióban vannak, ott már van politikai befolyás. De azért hozzá tenném, hogy ez inkább csak a tündérmese kategória. Hatalmas arányú a cigánybűnözés az országban, de ahogy az első irta, inkább csak ilyen putris metamfetamin függő nyomorszökevények vannak. Sokkal lényegesebb az ukrán maffia például akik fél budapestet uralják. Ők űzték ki példaképpen a nyáron látott érdi, benzinkúton késelő cigányságot Pestről. A rendőrség meg azért nem tesz semmit, mert sok esetben nem tud mit tenni.
2020. okt. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Apám ingatlankereskedő volt, úgyhogy tudom mit beszélek. Nem egy olyan eset van, hogy már a felértékelésnél elkezdődik a csalás, ha egy cigány maffiózó szemet vet egy ingatlanra neki minél olcsóbban kell. Ismerek olyat, hogy egy 35 milliós ingatlan 12-re értékelt fel a hatóság, amire végül Kolompár 8 milláért licitált és meg is nyerte a licititet érdekes módon... Költött még rá 1-2 milliót, felújította majd eladta 45 millióért, így kb. 10 milla befektetéssel lett neki 35 millió haszna. És ez sajnos nem egyedi eset, számtalan ilyen van sajnos. Nektek kb. mennyit kell melózni 35 milláért? Hány év alatt jön nektek össze? Ja, de tudom itt mindenki milliókat keres programozással, én kérek elnézést..:))
2020. okt. 15. 09:15
 8/9 anonim ***** válasza:
26%

Hagyjuk már ezeket a hülyeségeket, most találod ki.

Nekem nem egy ismerősöm vett lakást.

Sok már online folyik...

Szal ennyit erről.

2020. okt. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem keresek milliókat programozással, pedig programozó vagyok. (havi nettó 350~400e)


A leírt nem csak "cigány" rétegnél igaz, sok esetben van hasonló.

Egy vidéki családi házat 12M -ért vettek, felújították (hitelből) de nem tudták fizetni...

A bank szépen árverésre bocsájtotta, felértékelt 2M -ra, és 2.4M -ért megvette egy ingatlanos.

(Ennyi volt még vissza a hitelből)

2020. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!