Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az apa és anya alaptörvénybe...

Az apa és anya alaptörvénybe foglalása után mikor teszik bele az alaptörvénybe, hogy a házelnök a házmester, a komondor az vak, a közpénz elveszti közpénz jellegét, Soros az ördög és így tovább?

Figyelt kérdés
2020. nov. 21. 11:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy feloldhatatlan nézőpontbeli különbség.

Van aki azt mondja, hogy szükség van a hagyományos nemi szerepekre és a gyermeknek is szüksége van a nem identitás kialakulására. A gyerekek így nőttek fel amióta világ a világ. A fiú ment az apjával dolgozni a mezőre vagy vadászni, a lány meg az anyjával végezte a női munkákat.

Mások azt mondják, hogy majd a gyerek eldönti hogy mi akar lenni.


Van viszont egy érdekes dolog. Az ellen senki sem emel szót, hogy egy gyereket a szülei milyen vallás szerint nevelnek. Pedig a vallásnak is nagyon komoly személyiségformáló szerepe van.

Ha a gyerek eldöntheti hogy milyen genderhez akar tartozni akkor nem szabadna templomba vinni, vagy meg kellene vele ismertetni vele az összes vallást és ő válasszon közülük szabadon.

2020. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Én mióta személyesen tudom milyenek a fidess kitartott helyi kiskirály papjai megvetem a vallást.


Méreg drága nyaralások, méreg drága ruhák, G osztályú Merci, és még sorolhatnám. Komolyan azt hiszik egyes papok, hogy ők a királyok, pedig 2010 előtt alig volt valamije.

2020. nov. 21. 15:19
 13/13 anonim ***** válasza:

11


Értelmes helyen ez így is van, és szerintem azok a szülők, akik nem homofóbok, azok ritkán erőszakolják a gyereket a templomba is.


Egészen jól látható az, hogy mely emberek milyenek. Vannak akiket nem zavar 1 spangli, ha biszex, ha buddhista.


Meg van aki nem tűr meg senk mást.

2020. nov. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!