Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az apa és anya alaptörvénybe...

Az apa és anya alaptörvénybe foglalása után mikor teszik bele az alaptörvénybe, hogy a házelnök a házmester, a komondor az vak, a közpénz elveszti közpénz jellegét, Soros az ördög és így tovább?

Figyelt kérdés
2020. nov. 21. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%
Amikor az ellenzék jut hatalomra.
2020. nov. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy dr. orbán viktor mihály az isten. Mészáros a pénztáros.
2020. nov. 21. 11:28
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
Most mi ez a hiszti? Egy gyereknek egy apja, és egy anyja van, hiába is vered magad. Majd a jövőben, amikor már embereket fognak legyártani, akkor lehet, hogy más lesz a helyzet.
2020. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mivel rosszabb egy meleg pár vagy egy egyedülálló, aki örökbe fogadna, akkor ha rendes körülményeket teremt a gyereknek, mint az, ahol rossz a házasság az apa alkoholista este veri az anyát a gyereket és így tovább?

Tudom sarkított példa, de az sem jó, amit a dr. minielnök kitalált.

2020. nov. 21. 11:39
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Éljen a Fidesz! Barátom árvákkal foglalkozik, és rettentően mérges most!


Szerintem viszont a melegek fertőzőek, és Viktorunk éles eszének köszönhetően nem lesz több meleg! Mindenki tudja, hogy az első meleg is úgy kapta el, hogy látott egy meleg filmet! Aztán szétfertőzte a világot! Nem a covid az igazi baj, hanem a puszik! STOP MELEGSÉG! ÉLJEN A KERESZTÉNY FEDHETETLEN EREJE!

2020. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

"Mivel rosszabb egy meleg pár vagy egy egyedülálló, aki örökbe fogadna, akkor ha rendes körülményeket teremt a gyereknek, mint az, ahol rossz a házasság az apa alkoholista este veri az anyát a gyereket és így tovább?"


A homolobbisták mindig ezzel jönnek, mintha a szivárványosok között nem lenne egy alkoholista, agresszív vagy pedofil sem.Ezzel akarják a (nem létező) morális felsőbbrendűségüket megmutatni



A két apás, két anyás valami még mindig nem család.És nem lesz az, soha.

2020. nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

6


De, vannak közöttük alkoholisták, biztos van pedofil is. Bár én úgy tudom, hogy a legtöbb pedofil botrány a keresztényekhez köthető...


Egyébként a melegek általában inkább elszívnak 1 jointot, és békésen lazulnak.


Szánalmas vagy

2020. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok meleg. Csak ismerek olyanokat. Ugyanakkor én is szívok, mivel egyedülálló vagyok és nem tervezek nagy családot alapítani. Ugyanakkor egy gyereket szívesen felnevelnék.


Mondjuk amit írtam alkesz férfiakról nagyon is jellemző erre az országra.

2020. nov. 21. 13:25
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanúgy fogadhatsz örökbe, csak a valódi családok lesznek elsőbbségbe helyezve.
2020. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ja aztán lehet pitizni Rác Zsófika sugármamijánál a fidess fülbevalós Novák Katicánál érte. Vicc ez az ország.


Közben az, hogy párttársuk a vak komondorra fogja, hogy elverte az asszonyt meg a sok pedofil ügyes fidess-es az nem gond.

2020. nov. 21. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!