Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a német állami tv szerint MINDEN magyar(TE is) és lengyel egy hülye,Orbán meg egy "füles gulyás„?

Figyelt kérdés

George Clooney után most a németek gyalázzák hazánkat Soros vagy a saját bomlott elméjük parancsára.


A német köztévén alpári,beteges stílusban szidalmaztak minket és lengyel barátainkat.


MINDEN Magyart és Lengyelt lehülyéztek(téged is)és a vezetőinket gengszterezték a germán tévések.


Ez lenne az európai tolarencia mások irányába?


Ez az elfogadó európai unió?


[link]


[link]


[link]



2020. nov. 22. 21:33
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
15%
Ide is megérkezett a balos libernyák lepontozókommandó.
2020. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
62%
21: ezt úgy írod, mintha az Orbán/fidesz kritikát nem pontoznák le egyből a fideszesek
2020. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
70%
#22 Persze, a lepontozás csak akkor jó, ha én csinálom, egyébként b.ziság.
2020. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
62%

Olyan ez mint amikor megy sofőr az autópályán és jön vele szembe egy csomó autó és megjegyzi magában hogy mi ez a sok idióta. Aztán kiderül hogy ő vezet a szemközti sávban. Kicsit ilyen érzésem van az egésszel kapcsolatban.


A fél világ rosszakat mond rólunk. Hát biztos hogy bennük van a hiba bakker mert mi nem tévedhetünk. P*csába hogy nekünk mindig harcolni kell valaki ellen, hogy minket nem hagynak békén. Hát valamiért mindig pont véletlenül MINKET szemel ki valaki. Micsoda pech! :( Ez a rohadt George Clooney is már Magyarország és a magyar emberek ellensége lett.

2020. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
65%

Rá kellett keresnem, hogy vajon mi a bánat lehet az a "füles gulyás". Aztán most már értem: tehát egy gulyásleves, aminek füle nőtt.. Hát, ez legyen a legcsúnyább kifejezés, amit valakire használnak. :D

(Zárójeles megjegyzés: a németek valóban nem nagyon tudják úgy szidni a másikat, ahogy mi magyarok. A Scheiße az általános szitokszó, meg úgy tudom, hogy a Schweinehund. Ez utóbbit emberre használják, rendkívül sértőnek számít: disznókutya a jelentése :D)

2020. nov. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
47%

Kedves kérdező, lepontoztál mert azt írtam, hogy már nem kedvelem Orbánt.

Most nyugodtan még egyszer lepontozhatsz akkor is ide írom a véleményemet. Ezzel a provokáló és lepontozó stílusoddal semmiben sem vagy különb mint a szélsőliberálisok. Jelenteni fogom az adminoknak mert szerintem te csak provokációnak szánod a kérdéseidet. Ha átnézik a kérdéseidet lehet azt fogják tapasztalni, hogy te csak veszekedés miatt teszel fel kérdéseket.

2020. nov. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
58%

Mi az hogy füles gulyás? Ez magyarul teljesen értelmetlen,de az alábbiak

alapján már érthető.

[link]


Hát ez elég gáz,ilyet rámondani valakire.Szerintem ilyet a volt kommunista vezetőkre sem mondott senki akkoriban nyugaton. Hát nagy szégyen,még meddig pironkodjunk,mi magyarok?

2020. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Szatirikus politikai müsor. Néhányan nem tudják értelmezni, mi az a szatíra.
2020. nov. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

#28 Értem. És? Mit változtat ez azon hogy mennyit hazudnak benne? Hogy akik ezt nézik, azok ezt hiszik el?

De fordítsuk meg! Ha a magyar köztévében megjelenne mondjuk a Bagi-Nacsa párosnak egy olyan szatirikus műsora, amiben Merkelt diktátorozzák, a németeket ostobáznák, és hasonlókat csinálnának, akkor szerinted hogyan reagálnának erre nemzetközi szinten? Akkor is el lehetne ennyivel intézni, hogy ez csak szatíra?

Te is tudod, hogy nem. Akkor meg nekünk miért kellene ennyivel elintézni?

2020. nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az mióta szatíra, hogy ráközelítenek a "riporternőre", aki gyakorlatilag a műsor hátralévő részében lenyom egy dús, tömény propagandaanyagot.
2020. nov. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!