Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Teljes lezárás ellenzők! Na...

Teljes lezárás ellenzők! Na ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem a személyes ismerőseim között is van ilyen, mégcsak nem is egy, aki a mai napig nem érzi a szagokat vagy az ízeket, hónapok után sem.

Tehát már nem csak az öreg nyanyák vannak veszélyben, hanem mindenki. Vagy te szeretnéd nyomorékként leélni az életed? Sosem élvezni többé az ételek/italok ízét, kedvesed illatát?

Fontosabb a rongy munkahelyed és nem tudsz váltani online melóra? Inkább maradjon a COVID örökre?



2020. nov. 23. 11:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
6-os vagyok, ha valaki most kapcsolódik be, nem a mostani 5-ösnek szólt a válaszom, hanem egy kedves emberkének, aki a családtagjaim halálát kívánta.
2020. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
De tényleg, ha ennyire féltek felmondtok a munkahelyeteken( a gazdaság úgysem fontos) ELkezdtek alapvető élelmiszereken élni és szépen otthon maradtok, senki nem gátol ebben titeket. Somán otthon lehettek életetek végéig.
2020. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
Kár egymás torkának ugrani, teljes lezárás sose lesz, ezt Magyarország nem bírná ki.
2020. nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%

"online munkára váltani".

Mindjárt tovább adom a hentes, mentős, katona, tűzoltó stb. ismerősnek

2020. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%

Bírom ezeket a kérdéseket,mintha az emberek unalmukban dolgoznának ..

Igen,nekem fontosabb a rongy munkahelyem ,mert a szaglászásért nem jár pénz se kenyér ,a munkáért meg igen ..

Szerintem menjetek le a pincébe,zárjátok magatokra az ajtót ,aztán viszont látásra . Az épeszű embereket meg hagyjátok élni .

2020. nov. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Aki fél maradjon otthon. De akinek fontos a megélhetés, a szórakozás azt hagyjuk élni. A saját életéről hagyjunk hogy mindenki maga rendelkezzen. Én sem szabom meg senkinek, hogy mit csináljon. Kulturáltan mindent meg lehet oldani, minek a diktatórikus módszer. Nem az óvodában vagyunk. Mindenki tudja mi a jó neki.
2020. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%

Örüljön neki, ha nem érzi az ízeket.Végre lehet fogyózni meg egészséges ételeket enni. Nem kell a csoki, meg pörkölt után vágyódni. Majd visszajön mint eddig mindenkinek


Könyőrgöm, had ne kelljen egy influenzavírus miatt lezárni mindent

2020. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
92%
A gazdasági válság miatt éhen halni szerintem rosszabb, mint nem érezni szagokat meg ízeket.
2020. nov. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%

A halottak számáról: mindenkit beleszámítanak, aki valaha elkapta a COVID-19-et, és azóta meghalt, függetlenül attól, hogy mennyi köze volt a koronavírusnak a halálához.

[link]

"Magyarország például minden olyan, akár halálos betegségben szenvedő elhunytat is a koronavírus áldozataként tart számon, akinél valaha diagnosztizálták a fertőzöttséget."

Tehát ha valakit tavasszal regisztráltak fertőzöttként, tünetek nélkül végigment rajta, és most ősszel meghalt szívrohamban, halálra gázolta egy autó vagy felkötötte magát, akkor beleszámítják a koronavírus áldozatai közé.

2020. nov. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, felidézted a gyermekkorom. Elképzeltem, hogy milyen 1950-es évek eleji mozgalmi plakátra emlékeztetően lehetnél most óriásplakátokon, elszánt haragvó arccal, magasba lendülő karokkal, ”Le a munkahelyekkel, le a dolgozni járókkal! Megfosztanak a szaglástól! Bezárni mindenkit!” nagybetűs felirattal. Esetleg egy kutya is lehetne melletted a szaglás képi kihangsúlyozására.
2020. nov. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!