Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg lehetne oldani a kisebbség...

Meg lehetne oldani a kisebbségi kérdést az alábbi módon?

Figyelt kérdés

(Teljesen komoly a kérdés.)

Tudjuk, hogy a következő a helyzet:


A szélsőjobb: van etnikai bűnözés és az etnikum eltartására rengeteg adófizetői pénz megy el.

A szélsőbal: szegregálják az etnikumot, diszkrimináció van és "diktatúra".

A racionálisak: ez egy olyan kérdés, amit egyik oldal, egyik kormány sem tudott megvalósítani (talán azért, mert nem is lehetséges).

A németek: szívesen befogadjuk a segítségre szoruló embereket


Miért nem lehetne az etnikumot támogatni abban, hogy kiköltözzenek Németországba? Ott támogatások várják őket és emberbaráti szeretet. Nincs "diktatúra" és "szegregáció" sem. Jók a fizetések, munkaerőhiány is van, jobbak a munkakörülmények is (ez utóbbi nagyon fontos).


A kecske is jól lakna és a káposzta is megmaradna.


Egyszerűen meg is lehetne valósítani. A kormánynak támogatnia kellene a kiköltöztetésüket. Természetesen önkéntes alapon lehetne élni a lehetőséggel, de valószínű, hogy a nagy "diktatúra" és "szegregáció" miatt ezt megtenné azt etnikum nagy része.


Ezzel eggyel kevesebb társadalmi probléma lenne vagy legalább mindenképpen enyhülne. A jobberek sem ugrálnának és a balosok sem beszélnének "szegregációról".



2020. nov. 23. 12:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10


"Utolsó a magyarság több tízezer cigányt (meg fél milla zsidót) írtott ki. Ki az áldozat?"


Ez a gyűlölködő komment, nem az enyém. A 2.világháború borzalmai régen voltak már és az egy nagyon bonyolult történet. És azt mondani, hogy a magyarság tette, igencsak durva. Bonyolultabb volt az annál. A "magyarság" is áldozatul esett, katonák és rengeteg elhurcolt ember. És a zsidók és a romák is a magyarsághoz tartoznak tudtommal.


"A cigány egy legalja kisebbség a magyar meg az "urolkodó" faj az országban."


Észrevetted amúgy, hogy én nem mondtam azt, hogy a romákról van szó? A fajelméletedet meg tartsd meg magadnak. Az emberiség egy fajba tartozik. Ebből következik, hogy uralkodó faj sem létezik az emberek között. Aki kimondja az igazságot, még nem biztos, hogy rosszat akar. Fel kell ismerni a problémákat és segíteni.


Ha mindenki magyar lenne? Szerintem már most a legtöbben magyarok. Igen kevés a külföldi ebben az országban. Mit mondanék el magamról, ha nem lenne etnikai bűnözés? Azt, hogy kisebb eséllyel fognak megtámadni az utcán fényes nappal. És ez pont elég. Nőként valahogy könnyebb célpontnak tűnök nekik. Nem mondom, hogy igaza van, de azt sem, hogy nincs. Mindenki döntse el maga: https://www.youtube.com/watch?v=TmtITd0e-o4

2020. nov. 23. 14:10
 12/13 anonim ***** válasza:
Még mindig ott tartunk, hogy mégis milyen jogcímen kapnának támogatást Németországban?
2020. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal nagyobb probléma hogy ki és mi alapján dönti el hogy ki a valódi cigány?

Nem rögzítették annyira részletesen mint pl a zsidókat.


Ha valaki kreol/napbarnított/random barna, akkor az jogosult a kiköltözési támadásra?

Mert akkor nekem is kell max bejárok a szoliba pár napig...

2020. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!