Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2022 és kormányváltás esetén...

2022 és kormányváltás esetén az összelenzeki kormány milyen kedvezményeket adna az 1-2 gyermekeseknek és az egyedülálló fiataloknak?

Figyelt kérdés
Van már valami elképzelés ez irány bá?

2020. nov. 23. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Egyértelműen a m u z i k a t ösztönözné szaporodásra.
2020. nov. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Nekem már az is elég lenne ha nem emelnék azok adóját folyamatosan akiknek nincs 100 gyerekük.

Kicsit jobban meg kéne adóztatni a milliomosokat, a csórókat meg pályakezdőket meg békén hagyni. A bevétel ugyanaz lenne, csak végre az fizetné akinek van is miből.

2020. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Nem lesz összellenzéki kormány, mert összellenzéki összefogás sincsen.

Van egy ballib összefogás.

2020. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Már ott rossz egy népesedés politika, ha nem a szabad elhatározás és a társadalmi igények mentén folyik, hanem kedvezményekre épül. Olyan átlag életszínvonalat kell létrehozni az országban, hogy ne kiváltság legyen egy gyermek vállalása, hanem a társadalom tagjaiban szabad akaratból megfogalmazódott társadalmi igény. Nem félek attól, hogy ilyet meg fogok élni!
2020. nov. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szóval szerintetek nem adna több adókedvezményt?

Nyilván én se növelnék a csp vagy a gyest munka nélkül ne járjon több pénz de 1 gyermekeként a 10 e Ft adókedvezményt elég soványnak tartom a mai árakon 20 25 e lenne az ideális 1 gyerekre szerintem

2 re 50

Szerintem

2020. nov. 23. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Fityiszt!
2020. nov. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Semmit sem értettél meg kérdező. A kormányváltás nem a rinyálások kielégítése miatt szükséges. Hanem az értelmes és az árán megfizetett munka eléréséért. Az "árán megfizetett" pedig azt jelenti, ha keveset termelsz, még kevesebbet kapsz, ha sokat termelsz, még többet kapsz. A gyengébbek kedvéért: termelni és munkát végezni két különböző dolog. Van közöttük összefüggés, de laza.
2020. nov. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!