Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is nagy rá az...

Szerintetek is nagy rá az esély, hogy meghosszabbítják a korlátozásokat?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 19:43
A kérdező szavazást indított:
Igen
Igen, de maximum januárig
Igen, február elejéig
Nem valószínű
Nem
Kizárt
60 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
63%
Ezt miért kell minden órában megkérdezni?
2020. nov. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 anonim ***** válasza:
83%
A karácsonyi és közvetlen azelőtti időszakra talán oldanak fel belőle, viszont utána visszazárnak mindent.
2020. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/106 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, ha csökkenne a fertőzöttek, főleg korházban lévők és elhunytak száma, akkor igen. Ha nőne, akkor lépnének meg szigorúbb intézkedéseket esetleg, de most, hogy stagnál szerintem igen ugyanezt hosszabbíthatják meg.

De ezt csak én gondolom így.


Egyébként karácsony előtti hetekben lehet lazítanak.

2020. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/106 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy szerintem is az lesz, hogy karácsony előtti hetekben feloldják, éljen, Orbán a király, utána meg a nagy karácsonyi bevásárlásokban és a nagy karácsonyi örömben meg még rosszabb lesz, és január elején kezdődik minden elölről, a sulik meg ki sem nyitnak. Szerintem. :)
2020. nov. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/106 anonim ***** válasza:
54%
Feloldani egy darabig még biztosan nem lehet. Az elkerülhetetlen további szigorítást láthatóan a végsőkig halogatják, de pláne ha a hétvégén megérkeznek a széles körű tesztek eredményei tízezres nagyságrendű pozitív eredménnyel, jövő héten még inkább lépni kell majd. Az óvodákban, iskolákban előrehozzák a téli szünetet, és az alapvető ellátáshoz szükséges vállalatokon kívül lényegében mindent bezárnak, a még nyitva tartó boltokba is csak korlátozásokkal lehet majd kimenni. Vagy a másik opció, hogy ezeket nem lépik meg, akkor viszont tényleg apokaliptikus állapotok lesznek itt karácsonyra.
2020. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/106 anonim ***** válasza:
100%

Te hol hallottad ezt utolsó?

Mert nálunk a családban van gyerek, de rendesen dec.20-tól lesz szünet, jan 3-ig. Nincs előrebozás.

2020. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/106 anonim ***** válasza:
85%
A téli szünetet nem lehet előre hozni, mert karácsony karácsonykor, szilveszter pedig szilveszterkor van. Jesszus.
2020. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 anonim ***** válasza:
8%

6: Sehol. Kb. ilyen intézkedéseket kellene most hozni ahhoz, hogy az év vége ne fulladjon egy háborús pusztítással felérő katasztrófába. De valószínűleg nem lépik meg, és bekövetkezik az utóbbi.

Hogy a karácsony és szilveszter naptár szerint mikor van, az idén nagyjából mindegy, az ünneplésnek már úgyis lőttek.

2020. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/106 anonim ***** válasza:
100%

"év vége ne fulladjon egy háborús pusztítással felérő katasztrófába."

Te normális vagy?

2020. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/106 anonim ***** válasza:
100%
Valaki itt túl sok hollywoodi filmet néz.
2020. nov. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!