Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért veszed ilyen komolyan a...

Miért veszed ilyen komolyan a politikát?

Figyelt kérdés

Többek között ezen az oldalon is sokak eszik az ideget, fröcsögnek Orbán vagy a liberálisok gyűlölete miatt, míg mások szavazni sem járnak, el sem tudnák sorolni, milyen pártok vannak, nem tudnának mondani 5 kormánypárti és 5 ellenzéki politikust.


Én nagyjából képben vagyok, de cinikusan állok hozzá, sosem idegesítem fel magam rajta.


2020. nov. 24. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a politikán szoktam felidegesíteni magamat, még csak nem is azon ha valakinek más a véleménye, mint az enyém, hiszen ez a lényeg, ezért vagyok itt, hogy más véleményen levőkkel "beszéljek".

Ami felidegesít az a mocsok módon megnyilvánuló gyűlölködők és az ostobák, akik egyáltalán nem foglalkoznak a valósággal, csak ismétlik újra meg újra ugyanazt a butaságot, csak hogy beszóljanak a másiknak.

Ez nem politika, ez csak bizonyos emberek ostobasága.

A politikát azért veszem amúgy komolyan, mert ez határozza meg az életünk kereteit, elveheti a gyerekeim életlehetőségeit és teljes rossz irányba viheti az országot. Szeretném ha nekik is lehetne majd szabad döntési lehetőségük és jövőjük.

2020. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Unalmunka feljövünk ide. Nem tudom miért ide már. A sok buta kérdéstől előbb-utóbb kilyukadunk itt. A politika mindenkit érdekel. Itt akármilyen kevés az érdeklődésed is a sok uszítás, szidás kiveri a biztosítékot és felhergeled magad. Észre sem veszed és kész a gyp harc
2020. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább csak elborzadok hogy miféle "emberekkel" is osztozok ezen az országon.
2020. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálok megértően és értelmesen érvelni azokkal, akik más véleményen vannak. Előfordul, hogy sikerül, és rá lehet őket ébreszteni valamire, de ez csepp a tengerben. A propaganda továbbra is hülyít sok embert, akik nem látnak át rajta.
2020. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
43%

Sajnos a politika komolyan vesz engem, így én is kénytelen vagyok. Hidd el, jobban örülnék, ha menne minden szépen annak rendje és módja szerint és négyévente nekem, mint választónak ki kellene jelölnöm az irányt, hogy merre vezessék az országot.


Ehelyett pl. a plakátok számából ítélve a kormánynak fontosabb, hogy engem rágalmazzon nagy nyilvánosság előtt, mint hogy egy világjárvány ellen küzdjön. A többiről nem is beszélve.


Ha nem bsztatna a kormány, én se bsztatnám őket.

2020. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!