Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan a lánchíd felújításán...

Komolyan a lánchíd felújításán megy a vita? A magyarság egyik jelképén?

Figyelt kérdés
Normálisak a pártok? Soha nem fogjak meg Széchenyi lábát sem megcsokolni.... Szánalom a köbön

2020. jún. 26. 20:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
43%
Karácsonynak már évekkel ezelőtt meg kellett volna csinálnia, most meg még ráadásul közpénzből csinálná. Hallatlan.
2020. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
23%
A kipcsákok is a magyarok egyik jelképe..
2020. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem érdemes lenne az államnak visszavásárolnia, hogy SOHA ilyen helyzet ne lehessen.
2020. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
26%
Igazad van, akkor jöjjön a következő toptéma Vele kapcsolatosan, miért van 37 tanácsadója. :D
2020. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 qkker1 ***** válasza:
76%

"Szerintem érdemes lenne az államnak visszavásárolnia, hogy SOHA ilyen helyzet ne lehessen."


Miért, kinek adták el?

2020. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
39%
A fővárosnak, még 94-ben
2020. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%

1# válaszoló (miért válaszolsz politikai kérdésekre ha azt se tudod mi a helyzet?)

Hogy csinálta volna meg a Karácsony eddig? :'D most lett csak főpolgármester (nem évekkel ezelőtt, előtte Tarlós volt). Ha rögtön elkezdik aznap, hogy ebbe a posztba lépett, akkor se lenne kész a felújítás. Egyébként a közpénz nem erre való? Közcélokra használt keretösszeg ez. Mi a probléma? Az, hogy csak Budapesten van ez a híd vagy mi?

Nem ebben a pár hónapban ment tönkre az a híd, nem a Karácsony ideje alatt, szerintem ezzel mindenki tisztában van. Már a 90es években lehetett volna ezzel kezdeni valamit, nem lehet konkrét személyt hibáztatni ebben, bárki kezdhetett volna vele valamit akinek lehetősége volt erre.

2020. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
49%
#7 Tényleg nem érted, amit az 1-es ki akart fejezni? :D
2020. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
61%

#8

Én sem értem. Az egyetlen amit sikerült kifejezni hogy nagyon nincs képben.

2020. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
70%
A fidesz éppen a saját sírját ássa. Nekem egyik nyugdíjas ismerősöm fidesz fanatikus volt, de a következő választáson már az ellenzékre szavaz amiatt amit leművelnek orbánék Budapesttel. Én erre csak azt tudom mondani, hogy csak így tovább. ;)
2020. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!