Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dr. Orbán Viktor Istenfélő,...

Dr. Orbán Viktor Istenfélő, vallásos ember?

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
A félelem egy morzsályát sem látom rajta. Ha hívő lenne, félne is...vagy csak nem lenne ekkora gyökér.
2020. nov. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem, neki a kereszténység pusztán egy politikai eszköz.
2020. nov. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
A nép előtt igen, otthon????? Ne tudjuk meg, talán meg kellene kérdezni az asszonyát...
2020. nov. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Veled ellentétben, igen.
2020. nov. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Háppersze.. :D

Annyira istenfélő és vallásos, mint amennyire kommunista volt a rendszerváltás előtt, vagy amennyire vérliberális volt a rendszerváltás után.. :D

Nincs még egy politikus a magyar történelemben, de talán a világon se, aki annyiszor váltott volna ideológiát és személyiséget, mint ő - a legnagyobb köpönyegforgató.


Én csak nem értem, hogy a hülye kretén fidesz-hívőknek ez hogyhogy nem tűnik fel.. mennyire kell ahhoz ostobának lenni, hogy ne lásson át valaki rajta? :D

2020. nov. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Isten Orbánfélő
2020. nov. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Inkább csak direktbe hazudozó aljas féreg.
2020. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyit olvastam pár helyen, hogy református, de messze nem úgy viselkedik. Ahogy itt írták, volt kommunista, liberális és mit tudom én, még mi. A gyerekeit meg valami szekta vezetője "keresztelte", az Iványi Gábor.
2020. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!