Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel tehet többet a túlnépese...

Mivel tehet többet a túlnépesedésről egy afrikai nagycsaládos mint egy magyar nagycsaládos?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy 4 gyerekes afrikai család, és egy 4 gyerekes magyar család. Az afrikait köpködik, hogy miért szaporodik, a 4 gyerekesnek adókedvezményeket és CSOK-ot, babavárót adnak.

Milyen alapon? A globális túlnépesedési válságnak nem mindkét család ugyanúgy felelőse, bűnöse?



2020. nov. 26. 11:27
1 2 3
 11/28 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
24%

"ha a helyi környezet elbírja"


de nem bírja el.

2020. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
73%

De elbírja.

Egyrészről a rebündszerváltás óta az erdővel fedett területek mértéke állandóan nő.

Másrészről nem tudom hogy vagy vele, de én sehol nem láttam, és nem is olvastam ökokatasztrófáról magyarországon.

2020. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
0%

Ezt mire alapozod?

Csak mert én azt látom, hogy deficitesek vagyunk, a légszennyezettség meg pl. itt az egyik legrosszabb.

Az erdős területek növekedése dicséretes, csak kétmillió hektár kevés tízmillió emberre.


Józan paraszti ésszel is be lehet látni, hogy Magyarország gazdag országként jóval többet fogyaszt, mint a világ nagy részét kitevő szegény országok.

2020. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogyaszt többet, ha józan eszed lenne tudnád, hogy a fogyasztásunk még india negyedét sem aggya ki, másrésről nem csak erdő fotoszintetizál, de egyébként sem az erdőknek van a legnagyobb oxigéntermelő szerepük, hanem az óceánoknak.

Harmadrészről a magyarországi levegő minőségének földrajzi okai vannak.


Deficitesek vagyunk?

A mezőgazdaságunk úgy hogy képes teljesen ellátni, emellett nagyrészt exportra megy.....

Hát.... nagyon nem tűnik deficitnek.

2020. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
0%

Azért remélem érzed, hogy mennyire szelektívek és erőltetettek az ellenérveid.


Ennek semmi köze az erdőkhöz, mezőgazdasághoz, földrajzhoz, ez egyszerűen a fogyasztásról szól.

2020. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

A túlnépesedés, arról szól hogy egy adott terület nem képes ellátni a területen élő populációt, vagy csak nagy károk árán tudja megtenni.

Magyarországot simán ellátja.


A középosztálynak a legissebb az ökológiai lábnyoma. A mélyszegénységnek, és a multi milliárdos rétegnek is nagyobb... nem hiába indiának az egyik legnagyobb az ökolábnyoma.


Hiába mondod, hogy szelektálom az érveket cáfold meg, vagy hozz föl valamit azon kívül hogy DEHÁT NAGYOBB A FOGYASZTÁS...

2020. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Dominikkal hiába vitatkozol, mivel ő egy troll, így nem fogja megérteni.
2020. nov. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
90%
Magyar se vállaljon gyereket ha afrikai se. Ennyike.
2020. nov. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
66%
Magyarországon négy gyerek mellett is fogy a népesség. Nem csoda hát hogy támogatják. Én nagyon örülök neki.
2020. dec. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
11%

Ne örüljél neki. Nekem mi közöm van más kölykéhez???

Én adómból ne támogassák!!!!!!!!!!

2020. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!