Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig vannak Magyarország...

Még mindig vannak Magyarországon Koronavírus tagadók?

Figyelt kérdés
Az édesapám is elkapta, borzalmas látni hogy egy korához (60) képest életerős ember aki mindig dolgozott valamit teljesen ágynak esett már 2 hete, beszélni alig tud, magas láza van,köhög folyamatosan,kikelni is alig bír az ágyból, és mondja hogy ennyire rosszul még sohasem érezte magát mint most

2020. nov. 26. 14:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy a kérdező provokátor? Mi az, hogy vírushívő? A vírus nem hit, hanem tény. A megadott kulcsszavak meg pont, hogy a vírustagadókat akarják mutatni.
2020. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a vírust tagadom, hanem az intézkedések értelmét, és arányosságát.


Mindent megcsináltam, amitől elvileg már COVID halottnak kellene lennem:

- Nyáron végig utaztam Európa nem piros és sárga országait

- Voltam 2 esküvőn és lakodalomban

- 1 hetet Siófokon

- Amíg Orbán nem zárta be az edzőtermeket napi szinten jártam jellemzően 3 különböző terembe

- BKV-val közlekedtem

- Szarok a maszkhordásra

- Amíg lehetett buliztam

- Jellemzően éttermekbe, kávézókba jártam munka után

- Budapesten élek


Ezek alapján már legalább át kellett volna mennem a COVID-on, ezért csináltam antitest tesztet, ami full negatív sajnos.


Pedig már nagyon túl lennék ezen a hisztin.

2020. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!