Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt hogyan kell elképzelni,...

Azt hogyan kell elképzelni, hogy a COVID miatt még az 1930-asnál is durvább gazdasági válság lesz? Milyen lesz az élet?

Figyelt kérdés

Újra kenyérért fogunk sorba állni, és apácák által osztogatott káposztalevest fogunk enni?


A képzetlen munkások újra beállnak a Maffiába, mert nincs más munka?



2020. nov. 27. 01:57
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Az lesz mint most, csak durvábban. Nagyobb munkanélküliség, bolti élelmiszer árak tovább növekednek, hitelválság lesz, rengeteg családot kilakoltatnak és elárverezik a fejük fölül a lakást fillérekért, miközben örök adósok maradnak, stb. stb.

És persze az ezzel járó brutális feszültség és káosz. Vágni lehet majd a levegőben a frusztrációt, rányomja a bélyegét a közhangulatra, és megnövekszik a megélhetési bűnözés.

2020. nov. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem lesz. Most sincs. Ugyanúgy vásároknak az emberek, ugyanúgy elmennek a termékek, ugyanúgy megy a gyártás. Akkor lenne válság, ha túltermelés lenne és senki se venne semmit. De az új autók vásárlása is ugyanúgy megy ahogy eddig mindig.
2020. nov. 27. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Hasonló lesz. Már a világmeváltó ideológia is megvan amit most a nagyok fasizmus és kommunizmus helyett még csak "Great Reset"-nek becéznek...
2020. nov. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
5 év múlva megmondom
2020. nov. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

04:34

"Nem engem akarnak, hanem titeket, én csak az útjukban állok." Donald Trump

2020. nov. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
En azon szoktma agyalni mint a 2-es nagyáruházban dolgozom rekordokat döntöget a forgalom Nemhogy csökkenne..
2020. nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Néhány ágazat szenvedi ezt meg (turizmus, vendéglátás, rendezvényszervezés stb.), de azok nagyon. Viszont, ha elmúlik a járvány, akkor ezek erőre kaphatnak, és 2-3 év alatt visszaállhatnak ezek az ágazatok is.
2020. nov. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ , ha jól sikerül a védőoltás project nem lesz nagy gáz ,ha nem sikerül -mutàlódik a vírus akkor nem sok jó várható.
2020. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
6 os vagyok aki lepontozott jöhet holnap is az Auchanba ha nem hisz nekem, ma is elképesztő dömping volt
2020. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!