Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2021 szerintetek is sokkal...

2021 szerintetek is sokkal embertelenebb és sanyarúbb év lesz mint ez a 2020?

Figyelt kérdés

Az internet tele van 2020 "utáló" mémekkel, hogy milyen szar év volt az emberiségnek. De milyen lesz vajon 2021? A vakcinaháborúk éve? A lakosság 80%-a nem akarja magát beoltatni, főleg nem orosz vakcinával. Akik meg beoltják magukat, már látom lelki szemeimmel hogy sorra jelennek meg a cikkek, hogy ilyen meg olyan durva mellékhatása jelentkezett ennél meg annál, így meg úgy megnyomorodott, ráadásul még a COVID-ot is elkapta.

Ahhoz, hogy kialakuljon a nyájimmunitás, még az optimális 90%-os hatékonyság mellett is az emberek 75-80%-át be kellene oltani. De ilyen körülmények között lehetetlen.

Sokan mondják, hogy nem lesz kötelező a vakcina, és ez most a hivatalos álláspont. De biztos így is marad? Lehet, hogy 2021 még siralmasabb, még embertelenebb év lesz, a vakcinaerőszak éve? Még jobban el fognak szabadulni az emberi indulatok? Még tovább mélyül a gazdasági válság?



2020. nov. 22. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az en eletemben biztos valtozasokat fog hozni, mert aki leszerepelt a szememben a jelen helyzetben, azokat szanalom az ismeroseim listajabol ... ezen felul nem hiszem, hogy mas lesz mint szokott.
2020. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
2021,egy újabb lépcsőfok,a teljes-globális káosz és háborúk felé.
2020. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Én csak azért bízom a vakcinában, mert a sok #maradjotthon, #vigyazzunkegymasra hisztiző idiótának 2 választása marad. Beletörődik, hogy az élet megy tovább, és vagy beoltatja magát, vagy teljesen feleslegesen rettegett 1 éven át. Én a magam részéről most sem zárnék le semmit. Aki retteg, az várjon otthon a vakcinára, szarom én le.
2020. nov. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Én abban reménykedem, hogy elvileg ugye december végén-január elején fog tetőzni a második hullám, ezután talán elkezd laposodni magától a görbe. Ezt követően elkezdik beoltani a rettegőket, úgyhogy március-áprilisra már talán elkezdhetünk megint félig-meddig normálisan élni.
2020. nov. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Valami nekem is azt súgja, hogy igen.
2020. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Magyarországon, a savanyú, örökké elégedetlen népgondolkodás következtében igen.
2020. nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a 2020-as év halál szar volt, több ismerősöm és rokonom is meghalt. a családomból már csak én élek senkim sem maradt. Az egészségem is megromlott, a megélhetésem is romlott és más gondjaim is lettek. ráadásul azt látom hogy orbán nagyon rosz irányba megy, kifele áll a szekere rúdja az Európai néppártból és az EU-ból is, csak a diktátorok álnak már szóba vele. Ezért úgygondolom hogy szeretett hazámon is már csak az imádság segít, Isten áld meg Magyarországot.


Én 2021-ben semmi jóra nem számítok.

2020. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
4-es vagyok. Aki lepontozott, az reméli, hogy még rosszabb lesz a következő év, vagy csak szimplán gerjed a bezárkózásra?
2020. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Én sem számítok semmi jóra. Durva gazdasági válság lesz, munkahelyek fognak megszűnni, nagyon nagy drágaság lesz.

Ráadásul én is azt látom, hogy OV teljesen megbolondult, és gyakorlatilag a szakadékba vezeti az országot. Nem tudom ez hova vezet, de jóra nem, az biztos.

A vakcinával kapcsolatban én is azt látom, amit te, az emberek nem akarják beoltatni magukat. Azt nem hinném, hogy kötelező lesz. De lehet akár még 3. hullám vagy többedik is, a spanyolnátha is évekig maradt. Viszont utána lehet mondani, hogy van vakcina, aki elkapta magára vessen, miért nem oltatta be magát.

2020. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

Tavaszra lesz itt olyan nyomor hogy olyat még a világ nemlátott, ez az egész évre is kiterjedhet ha nemtalál ki valaki valami nagyon okos megoldást.

Az jól látható hogy az orbán társulat az nem képes megbírkózni a feladattal, így aztán ittvagyunk a semmi határán a bajban.

2020. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!