Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Leendő DK szavazók! Ti hogyan...

Leendő DK szavazók! Ti hogyan viszonyultok Gyurcsány Ferenchez?

Figyelt kérdés

Egyre több a DK szavazók tábora, ámde az összetételük eltérő. Nagyon eltérő okokból szavazhatnak az emberek a DK-ra, sokan megfontoltságból, hiszen a legerősebb ellenzéki párt alatt kell klikkesedni úgymond az összes ellenzéki pártnak, ha kormányváltást akarunk.

Ha te a DK-ra fogsz szavazni, hogyan viszonyulsz Gyurcsány Ferenchez?



2020. nov. 27. 22:07
A kérdező szavazást indított:
Azért szavazok a DK-ra mert mindenképpen kormányváltást akarok és az a legerősebb párt. Gyurcsányról próbálok nem is tudomást venni.
Baloldali szavazó vagyok, hasonló mint az első, de nekem semmi bajom nincs Gyurcsánnyal, jó hogy ő is a mi táborunkat erősíti
Kifejezetten imádom Gyurcsányt, eredeti echte DK-s vagyok a kemény magból, mindig is az voltam
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Kígyók kígyóznak majd a szavazóhelységek előtt hogy a Gyurcsótányra szavazhassanak...
2020. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Második. Baloldali vagyok, EU parti, és ők a legerősebb baloldali, Európabarát párt magyarországon. Gyurcsány semleges.
2020. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Szeretem Gyurcsány Ferencet, mondj még egy politikust aki visszaír facebookon. Arrogáns Orbán? Az rám se nézne.
2020. nov. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"Leendő DK szavazók! Ti hogyan viszonyultok Gyurcsány Ferenchez?"

A felesége vagyok, Klára.

Ennél jobban nem tudok viszonyulni hozzá.

2020. nov. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
#3: Mert amióta 11 éve lemondott, azóta nagyon ráér a szerencsétlen. Iszik és Facebookozik. Orbánnak picivel fontosabb feladatai akadnak: vezeti az országot. Gyurcsányt ilyen veszély nem fenyegeti... :D
2020. nov. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!