Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a 2022-es országgyűlés...

Mi lesz a 2022-es országgyűlési választáson? Az ellenzék fog örülni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 28. 21:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudhatjuk! Szerintem a kétharmad biztosan nem lesz meg a Fidesznek! A kormányváltás meg szerintem attól függ, hogy mekkora válság lesz, meg ki lesz ellenzéki jelölt
2020. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
31%
Akkora válság lesz, Orbán nem éli túl a megszorításokat amiket bevezet majd.
2020. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem, Korózs Lajos lesz a jelölt, ugyanis ő az átlagosnál jóval jobb politikus. Ezt honnan tudom? Ő maga mondta. ...és hát ki ismerné jobban Korózs Lajos képességeit, mint ő maga? :DDDDDDDDDDDDDDD

„Tisztességes ember vagyok. Szerintem az átlagosnál jóval jobb politikus vagyok.” Vajon kitől van ez az idézet? Azt hiszem, sokan kitalálják: Korózs Lajos így minősítette magát, az a kamuvideós Korózs, aki egy egész ország előtt álhíreket terjesztett.

[link]

2020. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
17%
A választások után Gyurcsány bejelenti hogy most már a szavazatok is azt bizonyítják, hogy a DK a legerősebb ellenzéki párt.
2020. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
35%
'22-re totális lesz a káosz, ezért nemzeti forradalom fog kitörni, ami megdönti az Orbán rezsimet. Ezután tényleg hazafiak fogják irányítani az országot.
2020. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem 2022-ben kezdodik a III.vilaghaboru? ... mintha remlene valami ilyesni ...
2020. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
54%
#5: Álmodik a nyomor... :D
2020. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%

Inkább 3 Korózs Lajos, mint 1 pacalfejű Németh Szilárd.


https://www.youtube.com/watch?v=szPm_DfDl70

2020. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 árokpart ***** válasza:
87%
Pedig szerintem is az ötösnek van igaza ebben én is ugyanígy látom. Ha megindulna netán egy esetleges ellenállás és sajnos ennek elég sok esélye is van azért ha belegondolunk. Járványügyi folyamatos korlátozások, a korlátozások miatt munkahelyvesztések, elszegényedés és egyáltalán nem arra felé látszik a mérleg nyelve elbillenni, hogy a lakosság a mostani kormány helyett a másik garnitúrát szeretné látni magyarán nem szeretne cseberből-vederbe esni.
2020. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
23%

Megvalósul a Jobbik-DK-Momentum-LMP-MSZP összefogás?

Akkor tuti a Fideszre szavazok.

2020. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!