Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsány Ferenc vezeti...

Ha Gyurcsány Ferenc vezeti majd az ellenzéki összefogást, vele megnyerheti az ellenzék az országgyűlési választásokat?

Figyelt kérdés
Vagy azért már nem fognak visszaszavazni egy egyszer leszerepelt politikust? Vagy van már akkora a Fidesz utálata, hogy Gyurcsány is jöhet helyette, vagy itt még nem tart a helyzet?

2020. jan. 17. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem vezetheti senki az ellenzéki összefogást, közösen kell vezetni és a miniszterelnök jelölt is ennek megfelelően egy szimbolikus személy lesz, valószínűleg egy pártokon kívüli Márky-Zay féle személy.
2020. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Azért a böszme eléggé visszatetsző figura, bár az emberi hülyeséget nem lehet alábecsülni.

Én magam is hamarabb szavaznék egy ilyenre ha a böszme-félék a közelükben sem lennének.

2020. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
A böszme nem adja ki a kezéből a gyeplőt. Inkább vesszen az összefosás, ha nem lehet ő a főnök.
2020. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

Olyan cuki amikor gyurcsányoztok....


Ilyenkor szinte remeg a levegő mennyire rettegtek a semmitől. Most hogy egymásnak estek a fidesz politikusai szemmel láthatóan megnőtt a gyurcsányos kérdések száma, hiába tereltek dől a ner szépen......

2020. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Annyira retteg a ner Gyurcsánytól, hogy akár még fizetne is neki, hogy ne hagyja abba.
2020. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

"Olyan cuki amikor gyurcsányoztok...."


Olyan cuki amikor véded a gyurcsányod! Igazi párkatona lehetsz. ;)

2020. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Én Momentum szimpatizáns vagyok, de ha a DK és az MSZP lenne a főszerepben, akkor inkább érvénytelen szavazatot adnék le :)
2020. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

Nem "megnyerheti", hanem megnyerné.


Ezért is akadályozzák lépten-nyomon a nagyravágyó, karrierista senkik. (lásd: Fekete-Győr)

2020. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

"Olyan cuki amikor gyurcsányoztok....


Ilyenkor szinte remeg a levegő mennyire rettegtek a semmitől. Most hogy egymásnak estek a fidesz politikusai szemmel láthatóan megnőtt a gyurcsányos kérdések száma, hiába tereltek dől a ner szépen......"


Ehm, heló! Gyurcsányról szól a kérdés te tökkelütött idióta. Senki sem gúnyolódott a példaképeden

2020. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 árokpart ***** válasza:
80%
Őszinte leszek és lehet, hogy nem leszek a véleményemmel népszerű. Viszont az elmúlt 12 évben reálisan osztottam, szoroztam, minden szempontot figyelembe véve az élet minden területén, 12 év mostani Fidesz után (2022-ben már 12 éve lesz kormányon) messze nem tűnik Gyurcsány szörnyűnek. Ha a 1998-2002 közöttihez hasonló kormányzást folytatott volna a Fidesz, akkor most nem kellene félnie ennyire az ellenzék győzelmi esélyeitől. 2010-ben még reménykedtem, hogy ez az Orbán kormány ugyanolyan lesz mint az 1998-2002 közötti akik az embereket tanulásra bíztatták, az egészségügy kezdett olyan lenni akkoriban mint a filmekben, a városok tele voltak munkalehetőséggel. A munkalehetőségek olyanok voltak, hogy szinte mindenki a végzettségének megfelelő munkát kapott azonnal és jól meg tudott élni belőle. Nem voltak ennyire magasak az ingatlanárak és még sorolhatnám. Viszont nem ez történt 2010 után, hanem valami elképesztően más, olyan amire senki nem gondolt. Pont azok lettek jobban szegénységbe taszítva, akik legjobban várták 2010-ben a kormányváltást és ha netán nem lett volna a 2010 év választási év ki is harcolták volna tüntetésekkel. Pont ezeket az embereket nem becsülte meg a mostani Fidesz. Ezért fog bukni, de erről egyedül ők tehetnek.
2020. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!