Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nézőpont szerint - bárkinek...

Nézőpont szerint - bárkinek is legyen a nézőpontja - Orbán Viktorral 59% elégedett. De mekkora lehet ez valójában?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 13:06
A kérdező szavazást indított:
10%
20%
30%
40%
50%
60%
70%
80%
90%
100000%
28 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Ilyen közvéleménykutatás mindig reprezentatív. A választásokat is megjósolják néha max 2-3%-ot tévednek, szóval most Orbán messze a legnépszerűbb az emberek körében


Pl a családban mindenki szapulja a munkahelyen Orbánt, hogy kedveljék a kollégák, mert ez a divat. Itthon pedig agyba főbe dicsérik. Én is ezt teszem mondjuk

2020. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Én se hangoztatom, hogy a fideszre szavazunk, mert az értelmes ellenzéki azonnal elkezd vergődni.

Majd lesz meglepetés 2022-ben.

2020. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Miféle nézőpont meg elégedettség? Milyen forrás alapján?
2020. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom "véletlenül" lemaradt a tizedes vesssző és 5,9% a reális.
2020. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen módszertan alapján,:

"A Nézőpont Intézet közvélemény-kutatása 2020. november 24. és 25. között 1000 fő telefonos megkérdezésével készült. A minta reprezentatív a 18 évesnél idősebb lakosságra nem, kor, régió, településtípus és iskolai végzettség szerint. 1000 fős mintanagyság és 95 százalékos megbízhatósági szint esetén a mintavételi hiba 3,16"


És Hollik István közleményét alapul véve:

"Mi, a Fidesz-KDNP-ben tudjuk, hogy ezekben a nehéz időkben minden segítség és figyelmesség jól jön. Éppen ezért jövő héttől felhívjuk azon támogatóinkat, akik hozzájárultak a kapcsolattartáshoz és életkoruk alapján szükségük lehet segítségre."

Elég volt ebből a listából megkérdezni a "támogatókat".

Nem is olyan jó ez az eredmény...

2020. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Amikor az agymosó propaganda gépezet már annyira túltolja hogy az emberek kezdenek átlátni rajta.
2020. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
20% körül, talán, mert a stabil rajongótáboruk kétmillió körül mozog, az ellenzéket támogatók többen vannak, a többség pedig mindent nagy ívben leszar, így jön ki a száz százalék. Minden közvéleménykutató a Fidesz zsebében van, szóval egy szavukat sem hiszem. Engem például sosem kérdezett meg még egyik sem, nyilván azért, mert nem vagyok rajta a Kubatov-listán.
2020. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!