Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Demeter Szilárd írása után...

Demeter Szilárd írása után csak a csőcselék szavaz a Fideszre?

Figyelt kérdés
Kulturált, civilizált ember nem azonosul ilyen gondolatokkal, a fideszesek pedig ezt teszik.

2020. dec. 1. 08:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
34%
Orbán meg 10 éve a földre szállt Hitler a balosok szerint, nem látom a különbséget. Ugyanolyan barbárok vagytok, szánalmas, tipikus bagoly mondja verébnek eset, de "kívülről" csak két korcs kutyafalka látszik, meg a csaholásuk hallatszik.
2020. dec. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
64%

1: tévedsz, mert ellenzéki oldalon van kritikai gondolkozás, szabad bírálni a politikusokat, nem csak dicsérni lehet őket. Én pl. azt gondolom, hogy Orbán sok dolgot jól csinált, másokat meg elég rosszul.


Te tudsz mondani olyasmit, amiben az ellenzékkel értesz inkább egyet? Jelentősebb dolgot. Én tudok ilyet mondani Orbánról.


Ha te nem tudsz, akkor az azt jelenti, hogy kritikátlanul elfogadsz, megvédesz mindent, ami a fidesztől jön, bármi is legyen az. Ez jellemző a fidesz szavazókra, a fanatizmus, és a kritikus gondolkodás hiánya.

2020. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
73%

Ha megfigyelted az itteni fideszes szimpatizánsoknak sem volt problémájuk ezzel az írással.

Mit vársz tőlük?

2020. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
30%

Nagy tévedés!!

A te kedves szavaiddal élve, a csőcselék az MSZP- re, a DK- rá, a Momentum- rá, a Jobbik- ra és minden olyan pártra szavaz, aki összeáll Fletóval.

2020. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
67%
A fideszesek mindent elfogadnak, ami az ő oldalukról jön. Egy fideszes soha nem kritizálja a kormányt. Ilyen fel sem merül benne.
2020. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
21%
Én azt sem tudom, ki ez a Demeter Szilárd, és mit mondott, pedig napok óta írnak róla. Nem ezért vagy ettől vagyok fidesz szavazó.
2020. dec. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
A fideszesek nagy része nem is hallott erről az ügyről. Majd pont erről fog beszámolni a lakájmédia?
2020. dec. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
10%
Teljesen ki van forgatva, amit írt...
2020. dec. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
49%
Nincs kiforgatva, szégyen amit írt.
2020. dec. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%
a kettőnek nincs köze egymáshoz, írt valamit egy jelentéktelen figura
2020. dec. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!