Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Demeter Szilárd írása után...

Demeter Szilárd írása után csak a csőcselék szavaz a Fideszre?

Figyelt kérdés
Kulturált, civilizált ember nem azonosul ilyen gondolatokkal, a fideszesek pedig ezt teszik.

2020. dec. 1. 08:57
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szavazóik 60%ka nem hallotta még hogy mit mondott. M1-en nem adják az ilyen. A másik az hogy azok akik hallottak róla mindent elnéznek. A legfurcsább viszont az, hogy ott volt 2006-ban tehát akkor még a valóságot volt képes látni de ez a képessége valahogy megszünt az évek alatt... Ezt soha sem fogom megérteni. Gyurcsánynak semmit nem néz el Orbánnak mindent Gyurcsány Orbánhoz képest kb semmit sem lopott és egy törvénymódosítás sem történt.
2020. dec. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Semmi változás!!!
2020. dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szalagcimekben láttam amúgy hogy van valami ilyen botrány meg egy ilyen nevű ember. De nem érdekel mit firkalt, nem is fogom elolvasni. Arra fogok szavazni aki olyat ígér és csinal ami nekem jó.
2020. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

23


Ez az általános probléma magyarországon. Kit érdekel mennyi botrányba keveredett, kit érdekel mennyit lopott, kit érdekel korona közben hány törvényt módosít, nem kell tájékozódni csak ígérjen valamit... amit nyílván be fognak tartani ahogy eddig is tették...

2020. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom szerintem nem ez az általános probléma. Hanem hogy kb párhuzamos valosagok futnak a különböző kötődésű médiumokban, ergo mindegyik hülyének néz engem.

Pont azért nem foglalkozom nagyon a politikával, csak felidegesít a sok ideológiai nyammogas a semmin, aztán meg elhatárolódnak, felháborodtak, petíciót indítanak meg könyvet daralnak, közbe hopsz 50%al tobbe kerül az élelmiszer. Lopni mindegyik fog...

Az ígéreteket meg valóban nem tartja be senki ez nagyjából igaz... De akkor mi alapján szavazhatunk? Hogy kit próbálnak megszólítani? Mert engem nem fognak mert a diplomás fiatal dolgozó reteggel úgyse lehet választást nyerni legfeljebb budapesti kerületekben. Nekem egyik se fog udvarolni 13. havi fizetéssel. :)

2020. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Ez mutatkozik pl Szájer kiugrásában is."


Na basszus, hogy mekkorát tévedtem. Én meg még feltételeztem, hogy erkölcsi/etikai aggályai vannak. Hát nagyon más volt neki.


"Közleményben reagált Szájer József azokra a sajtóinformációkra, amelyek arról számoltak be, hogy egy azóta már lemondott magyar európai parlamenti képviselő is részt vett azon a brüsszeli szexpartin, amit a rendőrség oszlatott fel a vírushelyzetre vonatkozó korlátozások megszegése miatt. Sajtóhírek szerint a politikus az ereszcsatornán próbált menekülni az egyenruhások elől."

2020. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Miért mit írt?
2020. dec. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
31%
Ha a mondandóját leegyszerűsítjük, végül is igaz amit a multikultiról írt. Ehhez bárki adhatja az arcát, mert így van.
2020. dec. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a probléma hogy a mondandójának ez a lényege hanem hogy így képes fogalmazni. Ennél egy munkás paraszt is kulturáltabban beszél.
2020. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
46%
Bezzeg "bajszos sz*rozóék" meg körbe lettek szopkodva az ilyen megfogalmazásért.
2020. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!