Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bal oldal eddig az elfogadás...

A bal oldal eddig az elfogadás mellett áll, most hirtelen Szájert mocskolni mert férfiakkal volt együtt az liberális eszme?

Figyelt kérdés
2020. dec. 1. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem senki nem ezért mocskolja, sokkal inkább a Fideszre oly jellemző bort iszok vizet prédikálok aljas álszentség miatt!
2020. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát ezaz, hogy a fideszt utálta eddig a melegeket, ehhez képest Szájer 25 pasival...
2020. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ne ferdítsd, tudod te jól mi a gond ezzel és nem az h éppen szájer férfiakkal vagy nem férfiakkal orgiázott.
2020. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ebból, hogy képtelen vagy leírni helyesen azt, hogy baloldal arra következtetek, hogy telefostad már a GYK-t a hasonló szájermosdató kérdéseiddel.
2020. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem csak élvezik az emberek hogy a FideSS-re ráég a saját mocskolódása. Bár már Kaleta és Borkai óta tudjuk hogy drogos, k*rvapecér, pedofil keresztény-konzervatívok, most már homo is. :D
2020. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Hagyjad őket, most kiélik magukat, ne foszd meg őket ettől a kis örömtől. Aztán a választásokkor úgyis rekord libsikönny-szüret lesz.
2020. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

@ 20:57


Igen, mert a magyar nép ilyen, hogy vevő az orgiázó drogos pedofil keresztény-konzervatívokra.

2020. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Biztos sírni fogunk, a választási csalás szomorú dolog.
2020. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még mindíg az elfogadás mellett vagyok. Az ég világon semmi bajom vele hogy Szájer összenyomult 25 pasassal. Tőlem 25 golden retrieverrel is csinálhatta volna, ameddig nekem nem kell kutyákkal csinálni, teszek rá magasról.


Azt tartom marha viccesnek hogy a konzervativ hazafias keresztyén akinek a pártja egész évben lökte az olcsó kelet európai import szagú lengyel homofóbiát, most mit ad isten, 25 hapsival feküdt össze.


De akkor vissza kérdeznék.

A jobbosok eddig mindíg az elfogadás ellen voltak, hogy van az hogy most meg, ha Szájer csinálja, akkor király, és senkinek semmi köze hozzá? :D

2020. dec. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!