Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom így, hogy...

Csak én látom így, hogy szidják, de mégis? Demokratikus úton nem leváltható?

Figyelt kérdés
Sokan szidják a Fideszt választásról választásra, de titkon ezért vagy azért csak rájuk szavaznak és mindig az jön ki, hogy ők nyernek. Miért van ez így? Szerintem 2022-ben is esélyes ugyanez....Bár az ok mindig más 4 évente. Most pl. szerintem az lesz, hogy egy listába kényszerítik az ellenzéket és ott van a megosztó Gyurcsány... Szerintem ez is lesz a kampányuk, hogy "Gyurcsánylista". Én látom ezt rosszul? Meg úgy látom, hogy ilyen rendszerben demokratikus úton nem is leváltható.

2020. dec. 1. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Valóban, őket csak elzavarni lehet vagy megbuktatni külső segítséggel. Nem lehet tudni a mostani Szájer ügy nem-e egy ilyen finom kis titkosszolgálati figyelmzetés Orbánnak hogy húzza össze magát...
2020. dec. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Fideszesként olyan jókat tudok rajtatok röhögni:D
2020. dec. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Az a helyzet, hogy most már mi, nem fideszes többiek röhögünk.
2020. dec. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!