Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fekete-Győr tegnapi nyilvános...

Fekete-Győr tegnapi nyilvános b*zizása élőben az ATV-n nem ciki?

Figyelt kérdés

[link]

Külünösen annak tükrében, hogy párttársa, Soproni Tamás (a kb. 4 utcából álló Terézváros polgármestere) nemrég kiállt a melegjogokért és azonos nemű párok számára is elérhetővé tette a kerületben az úgynevezett "jegyescsomagot".

Fegyőrt a műsorvezetőnek, Rónai Egonnak kellett helyretennie, ami egy "baráti" TV-ben különösen ciki. Persze, hallottunk már olyan véleményt is különféle ütődött ellenzékiektől, hogy Rónai valójában egy Fidesz-ügynök... :D



2020. dec. 2. 19:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
4:55 - 7:04
2020. dec. 2. 19:54
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem inkább az "ellenzék" vezéralakjai a Fidesz-ügynökök. Legalábbis gyanús, hogy többet tesznek a Fidesz hatalmon maradásáért, mint maga a Fidesz :)
2020. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Milyen bzizasa?


Nyilt titok volt politikai korokben, hogy Szajer ket kapura jatszik. Valakit biszexnek vagy homoszexualisnak nevezni nem bzizas, se nem bun.


Kulon ertelmetlen a felvetes, mivel a momentum nem itel el senkit a szexualitasa alapjan...

2020. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem inkább az a cink, hogy kiderült hogy egy magas rangú fideszes búza, miközben a fidesz épp most irtja tűzzel vassal a másságot...
2020. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Lemaradtam a b.zizásról. Hol történt itt ilyen?
2020. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Ciki, hogy kimondta egy emberről, hogy meleg, akit 25 pasi intézett el? :D
2020. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#5: Ott van a link, alatta a perc/másodperc. Te ennyire sötét vagy? :)

#6: Mesélj, kik voltak még ott? 24 névtelen, arctalan valaki +1 ismert? Mennyire életszerű ez? Még Pulai András is ezen filózik:

[link]

2020. dec. 2. 22:14
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

#7 Drága jó kérdező


Meghallgattam 2x is, b.zizás nem volt. Azt mondta, hogy régóta terjengett már róla, hogy meleg.

2020. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Mert szerinted a belga rendőrség hazudik, hogy 25 meztelen pasi volt ott egyrakáson? De tudom, ez mögött is Soros van és mindenki ártatlan igaz? :D
2020. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8: Te most játszod a hülyét, vagy tényleg az vagy? b*zi, homoszexuális, meleg. Szinonímák. Fegyőr a homoszexuálist használta. Ha nem lett volna gáz, a műsorvezető sem állította volna le.

#9: Sorost senki nem emlegette, csak te. Szerelmes vagy belé? Ahhoz ő már nagyon öreg... Fognak itt még nevek előkerülni, abban biztos lehetsz. Szájer amúgy nem volt meghívva, valakinek mégis fontos volt, hogy odamenjen. Na, ezek a tipikus titkosszolgálati módszerek.

2020. dec. 2. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!