Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek szilveszterkor...

Szerintetek szilveszterkor egy napra enyhítenek a korlátozó intézkedéseken?

Figyelt kérdés
Gondolok én ilyenre,hogy nem lesz 8 után kijárási korlátozás stb. Csak enyhítés nem teljes szabadság,nyilván az nem járulna előnyünkre

2020. dec. 2. 20:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%

"Max a kijárási tilalom lesz átírva éjféltől ötig illetve a családi rendezvényeken felemelik a létszámot 15-20 főre esetleg ezt teljesen eltörlik."


Mert ezeken kívül még mi lehetne?

2020. dec. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%
Azt mondom, Hogy semmi
2020. dec. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem várható, hogy lazítanak. Karácsonyra kb le is viszik a számokat, mint nyáron. Január végén harmadik hullám
2020. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
70%

"Szerintem várható, hogy lazítanak. Karácsonyra kb le is viszik a számokat, mint nyáron"


Nyáron nem "levitték a számokat", hanem júniusra lement magától a tavaszi időben meghozott korlátozásoknak köszönhetően. Aztán júliusban jött a nagy szabadság, ereszd el a hajam, meg az Adria, és ennek isszuk most a levét.


Ha azt hiszed, hogy nyáron szándékosan nem jelentettek eseteket, vagy az alacsony tesztszám miatt nem volt elég eset, akkor el vagy tévedve. A pozitív tesztek aránya nyáron végig 5% alatt volt, tehát bőven elegendő tesztet végeztek. Ha kevés lett volna a teszt, akkor 20% felett lett volna, mint most.


Nem fognak karácsonyra lemenni a számok, örüljünk ha egyáltalán addigra elkezdenek csökkenni, ember.

2020. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!