Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznál ha létrejönne...

Kire szavaznál ha létrejönne az összellenzéki összefogás?

Figyelt kérdés

Egy kis közvélemény kutatás, ha összefog az ellenzék és most lennének a választások kire szavaznál?


Engem személy szerint az indok nem érdekel, beszéljenek inkább a számok.


Aki független viszont, az megindokolhatná, hogy miért, és min múlna, hogy merre dől a mérleg.



2020. dec. 3. 12:29
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Ellenzéki összefogás
Egyik sem
96 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Ellenzéki összefogás, de igazából ezek a gyakoris "közvélemény kutatások" vagy a facebook like-ok nem sokat jelentenek, mert az online világban inkább az ellenzékiek vannak többségben.

Ahogy az sem sokat jelent, hogy az ismeretségi körödben 10/9 ellenzéki, mert simán lehet hogy csak olyan helyen laksz.

falvakban, főleg a keleti országrészben 10/9 Fideszes, nem sokat hallani róluk, de szavazáskor bizony ott vannak.

Ezek fényében kell kalkulálni, ha nem akarunk pofára esni..

2020. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ezzel maximalisan egyetertek, tudom, hogy nem reprezentativ. Csak egy kis kivancsisag. :)
2020. dec. 3. 12:48
 3/20 anonim ***** válasza:
21%
Berki Krisztiánra
2020. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy olimpiai bajnokkent meg politikaban is indulni akar.. edes faxom, ha nyer akkor a lolenges lesz a nemzeti sportunk. :D (mielott valaki kioktatna, tudom melyik Berkirol van szo)
2020. dec. 3. 13:10
 5/20 anonim ***** válasza:
46%
Abban az esetben ha Gyurcsány nincs benne akkor, ellenzéki összefogás. Ha benne van, akkor egyszerűen nem megyek el szavazni mint pártsemleges szavazó.
2020. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%

#5


Hogy erted azt, hogyha Gy nincs benne?


Allitasa szerint nincsenek ambicioi poziciokra. De o a DK elnoke. Kozvetve, de megkerulhetetlen.

2020. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Úgy értem, hogy két embert nem szeretnék a jövőben a hatalom közelében. Az egyik Gyurcsány a másik Orbán.
2020. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%

#6, ezt nem kellene csinálni, most ha Feriék is kezdik, hogy ha a Jobbik benne van nem mennek szavazni akkor bukta az egész.

Összefogunk, minél több ellenzékit be kell juttatni, és ha másképp nem akkor népszavazással kell eredményeket elérni.

A legfontosabb a választási rendszer átalakítása úgy hogy mindenki érvényesülhessen.

Utána lehet harcolgatni egymással.

2020. dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Gyurcsany nem akar elnoki pozicioert indulni, nem tudom sokan miert vannak abban a hitben, hogy ha ellenzek nyer, akkor Fleto lesz megint. :D
2020. dec. 3. 14:03
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

Én meg tudod mit nem értek. Fletó és az összes őskövület beleértve a fideszes köpönyegforgatókat is, miért nem tudják elengedni a hatalmat?

Miért nem tudnak egyszerűen eltűnni a politika színpadáról. Nem lenne elég tehetséges fiatal utánpótlás? Fletó is erőlködik... Lejárt már az idejük ezeknek az embereknek

2020. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!