Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki lehet az a...

Szerintetek ki lehet az a maradék 9 fideszes politikus aki rendszeresen részt vett meleg orgiákon?

Figyelt kérdés

[link]


A házigazda szerint még van 9 db fideszes politikus aki megfordult a meleg orgiákon amiket szervezett. Ez elképesztő!


Szerintem Gulyás Gergely tuti köztük van. Gyakorlatilag évtizedek óta feleség, gyerek nélkül van de még csak barátnőről sem tudunk nála. Amúgy is olyan meleg kisugárzása van szerencsétlennek.


Szerintetek kik a maradék 9 fideszes politikus?



2020. dec. 3. 14:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nagyon röhögöm, hogy mindenki szerint a Gulyás, szerintem is, nekem már nagyon régóta gyanús, van benne valami lefojtott agresszió, ahogy beszél, ijedt tekintet, zavaros beszéd, pont olyan, mint aki eltitkolja hogy meleg. Pedig nem kellene. Gulyáson kívül, ha TerryBlacknek hisz a nép, akkor Semjén, nem tudom még kit mondott.

Rogánt nem hiszem, Dajcsból kinézem. Esetleg az MMA igazgató, neki nagyon meleg kinézete van, de ki tudja.

2020. dec. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Urtisten de jo lenne ha Gulyás lenne!!!

Mit meg nem adnék erte...

2021. jan. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Gulyás, Kocsis alap. Hollik, Rétvári valószínű. Vicces amúgy, hogy a Fidesz a "legmelegebb homofób" párt valószínűleg a világon! :D
2021. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ez nem fura picit, azt mondják még 9 vett részt, de a nevüket nem tudják....

Ha valaki bejelentkezik az orgiára tuti nem a pártjával teszi, hanem a nevével, vagy állnevével.

Nehéz elképzelnem hogy előbb adják ki azt, hogy melyik pártból jöttek, mint a saját nevüket.


Ez inkább lejárató kampánynak tűnik.

2021. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!