Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan elhiszik a pestiek,...

Komolyan elhiszik a pestiek, hogy vidékre csak a fideszes propaganda jut el, amikor még Kínába, ahol az internet is cenzúrázva még oda is eljutnak az alternatív/ellenzéki hírek?

Figyelt kérdés
Kínában még az internet is cenzúrázva van, az ellenzéki sajtó betig komplett be van tiltva. Tavaly beszéltem egy kínai sráccal, aki Magyarországon él pár éve, és ő mesélte, hogy ígyis az emberek megtalálják a módját, hogy információhoz jussananak. Meg láttam egy dokumentumfilmet eszak.Korarol ami 2018-ban készült, ott még a kínainál is nagyobb a cenzúra, az internet pedig nincsen, ettől függetlenül még oda is becsempésznek tiltott újságokat meg folyóiratokat.Meg feltételezem a Kádár-rendszerben, amikor mégcsak egy tv csatorna volt, az összes napi lap és heti lap cenzúrázva volt úgyis jutottak az emberek az alternatív információkhoz.
2020. dec. 3. 22:04
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
51%

#31

Nem írtam olyat, hogy mindenki fejtetőig tájékozott, hanem arra céloztam kedves okostojás, hogy aki akar, az tud tájékozódni vidéken is. Mivel az egy rossz hazug duma, hogy vidéken mindenki reggeltől estig csak M1-et néz. Bár nem tudom mi a probléma az M1-el, mivel olyan kulturális műsoraik vannak, amit nem tud és nem is akar überelni egyetlen haladó f*skazán ellenzéki médium sem.

Na és erre írtam, hogy az egekig tájékozott budapestiek ne dumáljanak itt olvasási képességekről, meg 1 csatornás vidékről, amikor náluk az a nagy tájékozottság a legtöbb esetben 2 marhaigénytelen online bulvárportálban merül ki.

Az pedig nem "zavaróan jobbra húzó objektivitás", hogy amit olvasok, arról el tudom dönteni, hogy bír-e hírértékkel, vagy nem. Az, hogy ebből általában selejtként a haladó médiumok jönnek ki, az nem az én saram.

2020. dec. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Mi az a 2 igénytelen portál?
2020. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a 444-re és a HVG-re gondol.
2020. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
És melyek lennének az igényes fideszes portálok? PS? 888? Origo? Ezek a mérce?
2020. dec. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
69%
Csak az a hiteles, színvonalas újság, amely olyan szavakat használ, mint a "libernyák", vagy a "buzernyák", és a világ összes eseményét Sorossal magyarázza meg, illetve évekkel/hónapokkal/hetekkel ezelőtti, sokszor nem is Mo-n történt migrációs hírekkel riogat.
2020. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondjuk én sem értem, hogy aki az M1-en nem néz híradót, de nézi az egyéb műsoraikat, az miért agymosás? A Duna TV esetében szintén.
2020. dec. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
93%
Most nem az egyéb műsorokra gondoltak szerintem, hanem a híradóra. Az elég káros. Megyek meglátogatni nagyimat, ő meg: "jajj atyaúristen, már megint itt vannak a migránshadak a határnál", "jajj könyörgök nagyon vigyázz magadra, nehogy megtámadjanak a migránsok". Így mossa át az agyat az m1 híradó.
2020. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
26%

38

Szóval a migráció problémája nem oldódott meg, de ne is tudjunk semmit róla? Érdekes.

2020. dec. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
63%
Az igazi probléma a valóságtartalommal van...
2020. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
63%
Mert mi nem igaz belőle?
2020. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!