Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik tettéért ítéled legjobb...

Melyik tettéért ítéled legjobban Szájer Jóskát?

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 14:12
A kérdező szavazást indított:
Társaival együtt megszegte a karanténszabályokat.
Drog volt nála.
Elmenekült a rendőrök elől.
28 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Az hogy hazudott.


Valami nagy nyomásról beszélt és én már azt hittem van lelkiismerete...

2020. dec. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Az elmúlt 30 év során tanúsított képmutatásáért.
2020. dec. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Amiért ilyen "bulikban" vett részt.
2020. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Alaptörvényírás.
2020. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy engem nem hívott meg a buliba.


Borkai Zsolti voltam sziasztok!

2020. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A képmutatás /alaptörvény, nyilatkozatai/. Az ottani törvények megszegése és próbáljunk meg mindent az egész eltitkolására. Szerintem ez a magatartás az egész fideszre igaz. Az a vizet prédikál, bort iszik.
2020. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Hogy álszent képmutató módon viselkedett az elmúlt évtizedekben. Hogy drogos homoszexuálisként nevét adta olyan alaptörvényhez, ami elítéli a drogokat, és próbál megfogalmazásában minél inkább meleg ellenes lenni, anélkül, hogy átlépné az EU-s minimum jogegyenlőséget.

Nem mondom, hogy szavaznék egy LMBTQ-s, drogos pártra, de el nem ítélek senkit a véleményéért. Viszont a jogalkotó, amihez a nevét adta, akár a szavazatával, akár azzal, hogy ő szövegezte meg, vagy terjesztette be, ahhoz tartsa magát. A mentelmi jog nem arra való, hogy az általam alkotott törvények rám ne vonatkozzanak. Arra ott van Polt Péter.

2020. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
A képmutatásért, hazudozásért. És azért, hogy szemernyi tisztesség sincs benne. Gerinc, emberi tartás. És mert azt hiszi neki mindent szabad. A dolgozó, adófizetőt megbüntetik a buszmegállóban, de a maga fajták drogozhatnak meleg bulizhatnak külföldön EGY VILÁGJÁRVÁNY KELLŐS KÖZEPÉN. De az átlag ember, te, édesanyám, én tartsuk be a ránk erőltetett törvényeket. 15 évre vágnám be a sittkóra, ott bulizzon.
2020. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Az ereszcsatorna kifizetett kára lenne a legjobb jó tette.
2020. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

A csalásért, hogy évtizedekig becsapott bennünket.


Hogy színjátékkal megélt belőlünk. Indulhatna az Oscarért, oda való viselkedés. Pedig biztos, hogy kitanították, hogy mire-hogyan kell vigyáznia. Sikerült tönkretennie a Fideszt. Aztán gálánsan kilép, hogy felelősségre se lehessen vonni.


Pimaszul azt mondja, hogy jaj, nehogy elítéljék a politikai közösségét az ő MAGÁNhibája miatt!

Normális? Mintha nem az lett volna célja, ahogy kinéz.

OV is hülye, hogy hagyta kilépni vizsgálat nélkül.

2020. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!