Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melegek örökbefogadását...

Melegek örökbefogadását támogatók! A ti nézetetek szerint a már nem kisbaba örökbefogadandó gyerek dönthetne úgy, hogy nem akar apát és apát vagy anyát és anyát, hanem olyan párhoz szeretne kerülni, ahol apa és anya van?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 09:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem dönthetne a gyerek csak az a baj hogy valaki nem magától lesz homofób! Tehát a legtöbb esetben hetero párná/ak van meleg gyermeke pedig egész életében normális példát látott. Én meleg örökbefogadáspárti vagyok . Az ember magától jön rá nem attól hogy milyen nemhez vonzódnak a szülei . Vagy ha egyedülálló anyja van akkor majd nárcisztikus önimádó lesz??? Nem! Az örökbefogadó meleg szülő attól még hogy máshoz vonzödik mint az átlagos nem jelenti azt hogy a gyermeke is az lessz mindössze 1% nak lesz meleg! Ugye már nem házasodhatnak , nem fogadhatnak örökbe gyermeket még egyedülálló ember sem! Meddig megy még a homofóbia??? És még ha igaz is lenne ez a mese hogy "egészséges példa kell" akkor is nem lesz kevesebb a másiknál csak más,de attól még egyenértékű! Inkább a bántalmazástól védjék meg a gyerekeket!!! Napi szinten több mint 500.000 gyereket vernek meg MAGYARORSZÁGON! Egy felmérés szerint 10-ból 9 nőt bántalmaznak. 7ből 5 gyereket vernek meg!!!!! Szégyen! Nem a melegség az undorító, egészségtelen példa hanem a bántalmazó apa!!!! Azt kell megelőzni nem a melegeket!!!!!!!
2020. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!