Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik Szájer érdemei? Amit a...

Mik Szájer érdemei? Amit a fideszesek hangoztatnak: nagyszerű ember, kiváló szakember, remek politikus stb...

Figyelt kérdés
A melegkultúráért folytatott "aktív" harcán kívül én semmi érdemlegeset nem tudok róla, az alaptörvényt (anya nő, apa férfi) egy gyerek is meg tudta volna fogalmazni.
2020. dec. 5. 13:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Látom ömlenek a válaszok, végülis most is csak 40 milliót markol fel egy jó kis dugás után... örültem hogy adófizetőként fizethettem!
2020. dec. 5. 13:45
 2/13 anonim ***** válasza:
11%

"Látom ömlenek a válaszok..."


Haver! Kihult mar ez a tema, senkit nem erdekel ... most az EU kilepes a trendi. Ha valaszokat is akarsz, akkor most a kilepessel kapcsolatban irjk ki valamit, nem vagyunk mi torteneszek, hogy a multtal foglalkozzunk :)

2020. dec. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De engem ez érdekel és komoly! Látom nincs semmi érdemleges amit ideböfögnél!
2020. dec. 5. 13:58
 4/13 anonim ***** válasza:
29%

Ha erdekel a tema, akkor lapozz vissza ... tobbszaz temaval kapcsolatos kerdes volt mar a napokban, biztos megtalalod a valaszaidat.


Ez a tema kimerult!

2020. dec. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem az érdkel hány pasival dugott hanem mik az érdemei! Kotródj már innen!
2020. dec. 5. 14:05
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Na megérkeztek a fidesznyikek, akiket cseppet sem zavar az évek óta tartó Gyurcsányozás vagy Sorosozás, de pár nap Szájerből már lejárt téma nekik...
2020. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Olvasd el a wikipédiáját és meglátod... Egyetemi segédtanár később adjunktus, Michigani egyetem ösztöndíjas kutatója, Oxfordi egyetem vendég hallgatója stb... stb... Magyar politikusok között ritka az a jogász, akinek ennyire sikeres tanulmányi pályafutása volt. Tanulmányain kívül pedig ő a rendszerváltás óta aktív szereplője a politikának. Szerintem akárhogy is nézzük, a Fidesz egy nagyon értékes tagját veszítette el. Bár az sem lehet véletlen, hogy kiküldték az EP-be.
2020. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
No7 Igen, köszönöm, ezeket megnéztem előtte, de ezek olyan üres dolgok hogy "aktív résztvevő" meg "egyetmi ösztöndíjas" gondoltam vmi konkrétabb érdemei vannak, mert ugyan most dicsérik miközben szerintem csak a háttérben szépen elvolt...
2020. dec. 5. 14:30
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

A kedves kérdező csak a Fideszt / Szájert/Orbánt szidalmazó kérdésekben leli örömét. Záporoznak napok óta ezek az értelmetlen, bugyuta kérdések.

Én már nem válaszolok rájuk érdemben. Aki még nem unja, vagy a kedves kérdezőhöz hasonló beállítottságú agyament, az nyugodtan fröcsögjön tovább.

2020. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Üres dolog a Michigani egyetem kutatójának lenni, meg az Oxfordra járni, adjunktus lenni stb...? Nekem soha nem sikerülnének ezek, jó egyetemre járok, jó tanuló vagyok és emiatt tudom hogy mit jelentenek ezek az "üres" dolgok.
2020. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!