Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek milyen bejelentése...

Szerintetek milyen bejelentések várhatóak dec.11-én?

Figyelt kérdés
Szigorítanak vagy enyhítenek a korlátozásokon, és mikor nyitnak ki újra az iskolák?

2020. dec. 5. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem maradnak.
2020. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Mellékesen megemlíti majd, hogy amúgy kilépünk az EU-ból, de ez nem is lényeges úgyhogy ugorjunk.
2020. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
szerintem szigoritanak
2020. dec. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Remélem a nyomorult idősávot eltörlik végre. Ma reggel fél 7-kor a tecsóban szinte TELTHÁZ volt. 4-5 pénztár működött folyamatosan. Összehasonlításképpen pár héttel ezelőtt az idősáv előtt EGYETLEN pénztár sem működött, kizárólag az önkiszolgáló pénztárak.


Kérdezem én: ki a francnak érdeke, hogy vírusos időszakban még inkább összetömörítsék a forgalmat, főleg így az ünnepek előtti időszakban? Ezzel nem éppen ellenkező hatást érnek el, mint amit szeretnének?! Nem lenne ideje az "idősek tanácsának" (élükön Orbán és Varga elvtársakkal/elvtársnőkkel) újragondolni ezt a történetet, hogy egy ótvar nagy tévedésben élnek?!


A halálesetek száma folyamatosan csak növekszik, többségében idős krónikus betegek halnak meg. Az idősekre nem kötelező érvényű az idősáv, és nem is nagyon foglalkoznak vele, mennek bele vakon a tömegbe a feltorlódott forgalom miatt.


És ne gyertek azzal, hogy ez csak a gyógyszertárakra és az élelmiszer boltokra vonatkozik, ugyanis aki be akar vásárolni bármit is, az összeköti a többi dolgát is ezzel az eseménnyel, így a többi bolt forgalma is torzul az élelmiszer boltok elérhetőségével együtt.


Könyörgöm, ebben az országban mindenki agyhalott, hogy nem látják a nyilvánvalót és még tapsikolnak is ennek az agyatlan baromságnak?!

2020. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Marad minden így.
2020. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Jéé, hirtelen zuhanni kedett a megbetegedések száma! Menjenek nyogodtan vásárolni. Főleg a CBA-ba és a Reálba."

Január: "Meghökkentő! Ismét rekord sebességgel nő a halálozási szám."

2020. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A karácsonyi bevásárlásokból kell az államnak a pénz, tehát valahogy muszáj enyhíteniük
2020. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!