Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Miért hiszik azt sokan, hogy Orbán ki akar lépni az EU-ból? 1 szóval sem mondta, arra világított rá, ami az EU hiányossága, de attól még nem akar kilépni.

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
2020. dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy az előnyeiről beszél nem egyenlő a kilépéssel. Mint mondtam, rávilágít a nem kicsi hibákra.
2020. dec. 5. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Tudom, hogy nem akar. Viszont folyamatosan azt sejteti, hogy akarhat. Ez összevág zavarkeltő politikájával és azzal az egyéniséggel, ami semmit nem visel el, ami másnak jó.
2020. dec. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Merész elmélettel állt elő egy holland egyetem jogászprofesszora"


Arra lehet alapozni, amit valaki kimond, nem arra, amit más a világ más pontján kihall belőle.

2020. dec. 5. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki ugy van vele ha eszreveszi, hogy kutyaszarba lepett, akkor szeretne minél elobb lelepni rola :)
2020. dec. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert még mindig nem tűnt fel nekik, hogy Orbán mindig az ellenkezőjét csinálja annak, amit mond.
2020. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

orbán kommunikációjában alap,hogy behelyettesít egy állítást,és nem mondja ki a konkrétumot.

hagyja,hogy te mond ki a fejedben így őt nem érheti vád.

ilyen pl a soros amit kimond,az emberek meg egyből arra asszociálnak hogy zsidó,illuminátus,bagolyhívő.

de orbán nem mondja ki hogy zsidó-zsidók,így nem érheti vád sem.


ez az eu kilépés sejtetés is ilyesmi.

feldobta a lasztit és már mennek a fejekben,hogy jaj mi lesz.

ezt kellene elfelejteni és nem bedőlni ennek a palinak.

mindenkinek le kellene sza rnia magasról az ostoba kis játszmáit,meg elszólásait és teljesen ignorálni ezt a manipulatív rosszindulatú személyt.

2020. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!