Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kilépünk az EU-ból és a...

Ha kilépünk az EU-ból és a fiatalok, középkorúak 60%-a kimegy külföldre, akkor nem fog összeomlani az egészségügy és a nyugdíj rendszer?

Figyelt kérdés

Ha bejelentenék, hogy kilépünk az EU-ból, akkora pánik törne ki, mindenki elkezdene vadul nyelveket tanulni és húzna ki az alatt a 2 év alatt amíg lehet, amíg a kilépés folyamata tart.

Bizony a mobilis emberek több mint fele kimenne, akár az itteni ingatlan tulajdonukat is maguk mögött hagyva, hisz ki tudja fognak-e még valamit érni ilyen körülmények között ami akkor várna ránk.

Egyébként is orvos, szakember hiány van, a napi fertőzött és halott pedig egyre több. A nyugdíj válság így is felettünk lebeg kilépés nélkül is. Mi lenne ha a munkavállalók és családjuk 60%-a elhúzna?



2020. dec. 5. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Ennél rosszabb már nem lehet, hiszen közismert ellenzéki tény, hogy 2010 óta államcsőd van és szomáliai életszínvonal. :,-(
2020. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 árokpart ***** válasza:
86%
Na de milyen alapon lépnének ki önkényesen mikor mi a lakosság népszavazással léptünk be. Ha ezt tényleg valóra váltaná a kormány akkor szerintem simán hasonló tüntetések kezdődnének mint 2006-ban.
2020. dec. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%

# 2:


Diktatúra van, ha nem vetted volna észre, ez közismert ellenzéki tény!

2020. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem menne ki a 60% , még 5% se...
2020. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Elképzelem, ahogy a büfészakos lippsik tömegei kivándorolnak, majd rájönnek, hogy azokra odakint sincs nagyobb szükség, mint idehaza, szóval lehet szépen hazakullogni... de nini, határzár van! Szopacs. Szerencsére Afganisztánban van hely bőven.
2020. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Aki itt nem tud karriert csinalni, az kulfoldon is egy senki lesz csak euroban kapja majd a fizeteset.
2020. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A büfészakos diplomások annyiból előnyben vannak, hogy nekik már van nyelvtudásuk, hiszen kötelező a nyelvvizsga. A szakmunkások, segédmunkások viszont nagyot szívnának. Mert EU kilépés után 60 ezer forint lenne a munkabér és 40%-os munkanélküliség kb.
2020. dec. 5. 14:33
 8/13 árokpart ***** válasza:
90%
Nem értem miért lettem lepontozva, na de mindegy. Viszont szerintem ez azért nem olyan súlyú dolog, hogy ezt egy kormány önmagában eldöntse és nemcsak nálunk van ez így. Mielőtt a szokásos hülyeségeket hajtogatná bárki a szokásos lipsizés meg egyebek egyébként nem vagyok úgynevezett lipsi, hanem egy teljesen pártfüggetlen római katolikus vallású ember vagyok aki szereti, ha nem nélküle döntenek ilyen súlyú ügyekben. Egyébként is manapság már csak Fideszes és liberális lehet valaki, sima hétköznapi pártoktól független véleménnyel rendelkező ember nem? Döbbenet ez a tendencia ami felé haladunk a társadalom moralitását illetően.
2020. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 árokpart ***** válasza:
100%
Aki azt szeretné, hogy kilépjünk annak is joga van a saját álláspontjára szavazni és aki nem szeretné annak is. Ez így tisztességes szerintem.
2020. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem mennének ki olyan sokan mint hiszitek. Főleg hogy ahhoz hogy kimehess kell majd végzettség is a nyelvtudás mellé az meg pont a büfészakosoknak van legkevésbé.
2020. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!