Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék a szavazók homofób...

Az ellenzék a szavazók homofóbiájára játszik a Szájer-üggyel?

Figyelt kérdés
Állandóan elmondják, hogy nem Szájer melegségével van a baj, de gondolom azért reménykednek benne, hogy a szavazóknak a melegség is negatívum.
2020. dec. 6. 17:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Igazi Fideszes vagy.

Saját mocskotokat akarjátok másra húzni.

Ez olyan mint amikor komcsiztok és nálatok van a legtöbb komcsi.

2020. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem, cseppet sem vagyok Fideszes. Meleg vagyok, én magam is szexeltem már 5 férfival egyszerre.
2020. dec. 6. 17:21
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben rossz irányban tapogatózol, ha önmagadból indulsz ki. Reménykedni a tudatlanok szoktak, a többi cselekszik. Szájer esete ehhez nem kell. Maximum annyiban, hogy alamuszi emberek irányította pártra nincs szükség.
2020. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
1%
Mióta támadásba lendült az ellenzék emiatt azóta csak egyre jobban bízunk a Fideszben , mai vasárnapi ebédkor átbeszéltük az ügyet családon belül és egyértelmű, hogy csőbe húzták Szájer Józsit. Az meg a családjára tartozik, hogy mit kap ezért. Ránk továbbra is számíthat a Fidesz.
2020. dec. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Senkit nem érdekel hogy meleg. Az embereket teljesen hidegen hagyja.
2020. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Teljesen nyilvánvaló, hogy csőbe húzták. Semmi joguk a rendőröknek más lakására sppntán bemenni. Remélem majd ki lesz vizsgálva az eset és börtönbe kerülnek a felelősök.
2020. dec. 6. 17:26
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, aki nem kedveli a melegeket az homofób. Rátok milyen jelzőt lehet ráaggatni? Természetellenes?
2020. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A melegsége azért gond, mert egy elvileg keresztény-konzervatív párt színeiben képviselte az országot. A fidesz ugyan nem radikálisan, de azért nyíltan melegellenes politikát folytatott az elmúlt években, ezért visszatetsző.
2020. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Semmi joguk a rendőröknek más lakására sppntán bemenni. Remélem majd ki lesz vizsgálva az eset és börtönbe kerülnek a felelősök."


Már miért ne lenne? Hiszen a lakásban törvényt sértettek. És a gyülekezés még csak hagyján, de drogot is találtak (tökmindegy, hogy Szájernél vagy sem). Ráadásul mégcsak nem is "spontán" volt, hanem bejelentés alapján.


"szexeltem már 5 férfival egyszerre."


Mármint 5 hímnemű egyeddel...

2020. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Az ellenzek elpuffogtatja a patronait 2022-ig ... ezek a temak mar reg nem lesznek koztudatban addigra. Minel rohadekabb most a baloldal, annal inkabb a Fidesz fog gyozni ujra es ujra.
2020. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!