Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz a kormány döntésév...

Egyetértesz a kormány döntésével a szigorításokra vonatkozóan?

Figyelt kérdés
A Fidesz nagyon logikus, eszszerű döntéseket hozott. Én teljes mértékben egyetértek most vele. A szilvesztert kicsit sajnálom, de el tudom fogadni ezt a döntést is.
2020. dec. 7. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
A 20 óra utáni tilalomnak mi értelme van, ha úgysincs nyitva semmi?
2020. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
igen
2020. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

A vásárlási idősávval és a 19 órás boltzárral nem, csak 2-szer voltam vásárolni azóta, és mindkétszer iszonyat volt a tömeg.

Ami a többit illeti, az a baj, hogy ezek semmit sem érnek, látszik a számokon is, csak hergelik az embereket. Szigorúbbakat azonban elvárnék, csak valami hatása legyen.

2020. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
81%

Nem néztem a videót, de gyakorlatilag ha jól értem nem változik semmi egy újabb hónapig.


Ezt nem tartom logikusnak, mert karácsonykor széjjel fog rajzani az ország, ezen nem fog érdemben változtatni az éjszakai kijárási tilalom. Na meg a boltokban lévő tömegnyomort sem fogja megelőzni.


Na mindegy, bízzunk benne, hogy tényleg szakértői javaslatokra hozták meg ezt a döntést.

2020. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Igen.
2020. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

Igen vagy nem...nem számít ennek a kormánynak a vélemény.

Ami tetszik ebben a marha nagy bejelntésben:

"AZ OPERATÍV TÖRZS DÖNTÉSE ÉRTELMÉBEN JANUÁR 11-IG ÉRVÉNYBEN MARADNAK A KIJÁRÁSI KORLÁTOZÁSOK, VAGYIS ESTE 8 ÉS REGGEL 5 KÖZÖTT KIJÁRÁSI TILALOM MARAD.

December 21-én dől el, hogy szenteste tehetünk-e kivételt"

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MILYEN KIVÉTELT,drága Viktorom?!?

Megkérjük ismét a vírust,hogy NE fertőzzön mert kari' van?!?

Ökö,r aki ezt a marhaságot komoly "intézkedésnek" látja!

2020. dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Azzal, hogy szilveszterkor nem oldják fel a korlátozásokat teljes mértékben egyetértek.
2020. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Egyszerűen szólva csak nem tartom életszerűnek(pedig általánosságban támogatom a korlátozásokat).

Miért nem lehetett megmondani most, hogy karácsonyra mi fog vonatkozni, valami csodát várnak a következő két hétben, vagy mit? Szilveszterkor meg mindenki telibe fogja szarni. Mivel jobb, hogy a házibuliból városokban csak 5 után mennek majd haza az emberek? Falun meg tényleg nem fog érdekelni senkit.

Az idősávos vásárlás és a 7 órai boltzár fenntartása pedig csak arra jó, hogy tényleg tömegnyomor legyen a boltokban karácsonyig.

2020. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

" Viszont az emberek a buszokon, tömegközlekedési járműveken, ahol alig jut egy kis levegő egy emberre, még mindig nem tartják be a maszk viselés szabályait "


Hidd el, vannak olyan szomszédok, akik felnyomják őket:D

2020. dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
NEm értek egyet a 20 óra kijárásival (pedig az egyedüli futással kihalt helyen nem tudom kit fertőztem volna meg). a többi rendben van
2020. dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!