Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy politikus ne járjon...

Egy politikus ne járjon csoportos orgiára szerinted? Áldozatot vállaljon?

Figyelt kérdés
Rengetegen mondják, hogy gusztustalan az hogy politikus csoportos szexuális orgiára járt. Szájer. Nem szabadna sokak szerint egy politikusnak ilyen összejövetelkre járnia. Kérdezem én mi okból? Mit sért vele? Miért kelljen ekkora áldozatot vállalna egy politikusnak?
2020. dec. 7. 15:59
A kérdező szavazást indított:
Becsületes politikus nem jár csoportos orgiákra
Járjon nyugodtan, csak ne tudjunk róla
Illedelmesen nem foglalok állást
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodtan járhat, de: ne szegjen kijárási tilalmat közben; ne próbáljon meg az ereszen menekülni a rendőrök elől; ne cipeljen drogot a táskájában; és ne legyen képmutató és álszent a népével szemben.
2020. dec. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy az első is írta.
2020. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Járhat, csak akkor ne nyomassa a keresztény-konzervatív, család centrikus értékekről az üres álszent rizsát évtizedeken keresztül.

Mond az valamit, hogy bort iszik és vizet prédikál? Na ez annak a lexikonba illő esete.

Ha Deutsch Tomit rajta kapják drogokkal, senki nem lepődik meg, nyíltan vállalja, hogy drogos. Ha egy nyíltan meleg, nyílt kapcsolatban élő politikus lebukik egy meleg orgián, megint csak nincs felháborodás, mert vállalja, hogy ez az értékrendje, lehetett rá számítani.

A képmutatás az, ami nem eltűrhető egy politikustól, lehet valaki balos vagy jobbos, lehet akármilyen a véleménye valamiről, az elfogadható a részemről, de a képmutatás nem.

2020. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a magánéletében azt csinál minden képviselő amit akar, csak akkor ne legyen olyan kétszínű hogy a nyílvánosság előtt meg az ellenkezőjét vallja.
2020. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
86%

Egy olyan politikus, akinek a programjában ez teljesen elfogadott magatartás, az nyugodtan járhat - természetesen csak a törvények tiszteletben tartásával.

Akinek viszont a politikai- és világnézete alapján ez nem elfogadható, az minek járna ilyen helyekre?

2020. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy vagyok vele, hogy a magán életében csináljon amit szeretne, és felőlem a nyílvánosság előtt is úgy hazudjon ahogy akar, legfejlebb ő fog rosszul aludni éjjel és nem én.
2020. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!