Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai bejelentésről?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk január 11-ig maradnak a jelenlegi szabályok és max szenteste lesz talàn kivétel, szerintetek ezt meg kellet lépni? Mennyire dühít fel hogy nem lehet szilveszterkor bulizni?

2020. dec. 7. 23:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%
Nem mehetek edzeni, ez feldühít
2020. dec. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%

Mivel egy antiszoc k0csög vagyok nem zavar, de az zavar, hogy mások nem bulizhatnak, mondjuk úgy is megoldják szóval illegálba lesz max. ilyen buli.


Engem a kijárási tilalom zavar, mert nem mehetek a családtagomért munkába.

2020. dec. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
32%
Pont lesz.rom hogy nem lehet bulizni. Amúgy se "bulizok" soha, azt maximum a söpredék csinálja, értelmes embernek az nem szórakozás hogy hülyére issza magát aztán a saját hányásában fetreng. Jelenleg pedig kicsit komolyabb a helyzet annál hogy ez prioritás legyen. A sok alkesz rúgjon be otthon. Vagy bírjon ki egy évet. A Szentestét se értem, akkor nem terjed a vírus?
2020. dec. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
27%

"Nem mehetek edzeni, ez feldühít"

Önképzavaros csíra! Fekvőtámaszozzál otthon

2020. dec. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem várható volt.
2020. dec. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
44%
Érthető. Elfogadom!
2020. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%

Egyre nagyobb a feszültség a 30-50 négyzetméteres panelketrecekben.

Családi házban sokkal kezelhetőbb a korlátozás.

150 négyzetméteren simán meg lehet szervezni egy 10 fős házibulit.

2020. dec. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
25%
Én amúgy nagyon remélem hogy a rendőrség fokozottan rámegy a házibulikra, mert biztos hogy sok lesz a hülyegyerek aki azért is megpróbálja majd a bulizást. Én a katonaságot is kivezényelném szilveszter éjjelére, biztos ami biztos alapon. Ha nem szabnak gátat, a sok részeges rongy miatt olyan megugró számok lesznek január első két hetében hogy öröm lesz nézni.
2020. dec. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
Engem személy szerint nem zavar, kinőttem már ebből a "szilveszter van, kötelező bulizni" dologból. Amúgy meg teljesen várható volt, és érthető is. Ami inkább elszomorít, hogy a vásárlási sávot sem vonták vissza, pedig értelme nincs, de személy szerint az én életemet borzasztóan megnehezíti.
2020. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
26%
Érdekes, hogy most nem tobzódnak azok a válasszal, akik tegnap még olyan nagyon biztosra vették, hogy na a zorbán majd karácsonyra mindent elenged mert hogy kell a multiknak a haszon, meg egyéb baromságok.
2020. dec. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!