Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért biztos benne az ellenzék...

Miért biztos benne az ellenzék Gyurcsánnyal az élen, hogy ők fognak győzni 2022-ben? Elbízza magát az összellenzék? Vajon miért adják össze minden nyilatkoztnál a szavazataikat?

Figyelt kérdés

Egy közös listával véleményem szerint nem az fog kiderülni, hogy 2+2=4, hanem csak 3.

Én nagyon úgy gondolom, hogy elszámítják magukat és nem úgy fognak az eredmények alakulni, ahogy várják. És a közös lista sokaknak rémisztő lesz. Gyurcsány szerintem ugyanolyan megosztó, mint Orbán és nagyon sokan utálják és alkesznek tartják. És a mai napig szemkilövető böszme a gúnyneve. 10 év ide vagy oda. Miért gondolják sokan, hogy egy vonzó opció lesz? És miért gondolják azt sokan, hogy, aki nem Orbánra szavaz, majd az összefogásra szavaz? Mert ez sem igaz. Nagyon nem. Akikkel én beszéltem eddig még, egyikre sem fog szavazni, hanem harmadikra.



2020. dec. 8. 08:13
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Egyébként amilyen kommenteket olvasok a különböző hírportálokon Gyurcsányról, én szinte kizárt dolognak is tartom, hogy, míg Ő ott van, egyáltalán választást nyerhet az ellenzék. Szvsz, több esélyük lenne nélküle. De igazából a fent elsorolt politikusok miatt amúgyis kevés van,ha azok benn maradnak. Számomra is riasztó mind, egytől egyig.
2020. dec. 8. 09:58
 22/31 anonim ***** válasza:
90%
Tisztában vannak a helyzetükkel. Tudják hogy ismét bukni fognak, de addig még megszedik magukat. És ártanak, ahol csak tudnak.
2020. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
52%
Arra a tömörülésre amiben a Gyurcsány család bármennyire is benne van nem fogok szavazni. Soha. Még ha a patás ördögre is kell behúzni az X-et akkor is inkább az, mint a bármelyik DK variáns.
2020. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Musztafa Kebab ***** válasza:
20%
A legjobb hozzászólás az enyém, mégis nulla %-ot kaptam. Mi van itt? Agyhalott fideszesek gyülekezete? TÉNY, HOGY A JOBBIK AZ EGYETLEN IGAZ MAGYAR PÁRT! Rajtam kívül senki sem képes itt logikus gondolkodásra? Szeretitek gazemberekkel szívatni magatokat?
2020. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
33%

Az a Jobbik amelyik benyalt az ősellenség DK-nak?

Hiteltelen pojácák.

2020. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Maguk is tudják hogy esélytelenek szvsz.
2020. dec. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
6%
Én simán szavazok az ellenzékre. Sokkal jobb lesz, mint a fidesz. Gyurcsány meg nem érdekel.
2020. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ezzel csak az a probléma, hogy Budapesten kívül az ellenzéknek vidéken kb nulla a támogatottsága. Úgyhogy ebből kifolyólag kicsi az esélyük választást nyerni.
2020. dec. 9. 11:57
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
Van esélyük. Nyerni is fognak.
2020. dec. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
10%
Vidéken is vannak helyek, ahol a helyi fideszes kiskirályokból elege van az embereknek, csak kisebb helyen még kevésbé mernek szólni, mert könnyebben utánuk nyúlnak, de a választáson majd kiderül.
2020. dec. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!