Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért biztos benne az ellenzék...

Miért biztos benne az ellenzék Gyurcsánnyal az élen, hogy ők fognak győzni 2022-ben? Elbízza magát az összellenzék? Vajon miért adják össze minden nyilatkoztnál a szavazataikat?

Figyelt kérdés

Egy közös listával véleményem szerint nem az fog kiderülni, hogy 2+2=4, hanem csak 3.

Én nagyon úgy gondolom, hogy elszámítják magukat és nem úgy fognak az eredmények alakulni, ahogy várják. És a közös lista sokaknak rémisztő lesz. Gyurcsány szerintem ugyanolyan megosztó, mint Orbán és nagyon sokan utálják és alkesznek tartják. És a mai napig szemkilövető böszme a gúnyneve. 10 év ide vagy oda. Miért gondolják sokan, hogy egy vonzó opció lesz? És miért gondolják azt sokan, hogy, aki nem Orbánra szavaz, majd az összefogásra szavaz? Mert ez sem igaz. Nagyon nem. Akikkel én beszéltem eddig még, egyikre sem fog szavazni, hanem harmadikra.



2020. dec. 8. 08:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
67%
Gyurcsány nagyon biztos a győzelemben, pedig ha valaki miatt nem sikerülhet az összefogás akkor az pont ő.
2020. dec. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
nem biztosak benne
2020. dec. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
6%
Mert nyugat most összefogott Orbán ellen a vétó miatt. Sorba fognak kompromittálni politikusokat, az emberek emiatt pedig arra az ellenzékre szavaznak amit most Feri elkezdett szalámizni
2020. dec. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
38%
#3 Az emberek inkább Gyurcsány ellen szavaznak, még akkor is ha ezzel Orbánra kell.
2020. dec. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
60%
Senki nem biztos a győzelemben, de együtt legalább van rá valami esély a fideszes megbuherált választási rendszerben.
2020. dec. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
17%

Kifelejtitek a náci Jobbikot, ami miatt én pl tuti nem szavazok erre a bandára. Lehet őket mosdatni, de ugyanaz az értékrend köntösben, ezek adták a korábbi 17%-ot.

[link]

Kösz nem.

2020. dec. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
De biztosak. Gyurcsány Feri 14 pontja mellé leírta, hogy készülnek a kormányzásra. Azt nem írta oda, hogy autóbuszt vagy trolibuszt fog-e vezetni.... 😅
2020. dec. 8. 08:24
 8/31 anonim ***** válasza:
7%

Másik kérdésnél már leírtam, de megteszem még egyszer:

Szerintem azzal, hogy Gyurcsány Demokratikus Ferenc meghirdette a mindenféle pártokból álló összefosás 14 igencsak demagóg és hazug pontját, egyértelművé tette, hogy itt bizony ő lesz a főnök, még ha mást is indítanak...


Számomra szánalmas, hogy a többi ellenzéki párt, a Mi hazánk kivételével mélyen benyal ennek a megalomán alkoholista f@sznak, akinek már régóta börtönben lenne a helye.


No innentől kezdve a tisztelt ellenzéki szavazók eldönthetik, hogy kell- e nekik Gyurcsány?


Most szólok, hogy az ő demokrácia felfogása csak a hazugságról, a másik bedarálásáról, a sunyiságról szól.


Ezt csak azért mondom, mert aki majd beáll Fletó mögé, az ha nyer, akkor is kicsinalja Gyurcsány, ha pedig bukta lesz, akkor együtt mennek a történelem szemétdombjára...el lehet dönteni, melyiket akarják.

2020. dec. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Musztafa Kebab ***** válasza:
0%
Ideje lenne már leváltani ezt a mocskos bandát! Szavazzon az a Gyurbánra, akinek 2 anyja van! Csak agyhalottak szavaznak ezekre. Még mindig a Jobbik a legjobb párt, ami fellelhető!
2020. dec. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
55%
#7 Ja hát jól van, én is készülök hogy mit csinálok a sok milliárddal ha megnyerem a lottót 😂😂😂
2020. dec. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!