Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Visszasírjátok Gyurcsány...

Visszasírjátok Gyurcsány érát? Akkor jobb volt?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 15:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
A mostanitól jelentősen jobb.
2020. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Bizonyos szempontból jobb volt, de most nem örülnék neki.
2020. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Akkor sírnék, ha újra nyeregbe kerülnének. Az alapján, amit a kormány mostanában művel, sajnos nincs kizárva.
2020. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj, hogy ma 2020 végén a DK-n kívül jelentősen csak a Fideszesek foglalkoznak Gyurcsánnyal. Meddig mutogattok még ujjal? Ha 2030 ig leköröz minket Bulgária és Fütyisz kormány lesz, akkor is bezzeg a ballibek... ?
2020. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Én nem vagyok fideszes, meg mondjuk DK-s se, meg úgy általában semelyik pártján nem állok, ennek ellenére azt pld tudom, hogy Gyurcsány mielőtt elnök lett vállalkozó volt és jól ment neki, elnökként nem vette fel a fizetését és csökkent a vagyona amíg ,,hatalmon" volt.Mond el ugyanezt Orbánról kérlek.
2020. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%
"Meddig mutogattok még ujjal" - amíg a g*rintelen felesége vállán vissza akarja magát játszani a vezető szerepbe. Számomra teljesen elfogadhatatlan, amit ez a páros művel. Egészen máshogy tekintenék az egész politikai helyzetre, ha ez a kettő végre kiállt volna a sorból.
2020. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
Semmiképp. De a fidesz nagyon hanyatlik a sok sz.arsággal amivel előállnak . Az embereknek lassan mindegy lesz csak ne a fidesz annyira kilesznek.
2020. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7%
Ja az utolsó jól mondja. Ha már Gyurcsánnyal kell mentegetni, az régen nagy baj.
2020. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
Nekem jobb volt. Ettől a 10 évtől csak pofont kaptam.
2020. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

#5 "ennek ellenére azt pld tudom, hogy Gyurcsány mielőtt elnök lett vállalkozó volt és jól ment neki, elnökként nem vette fel a fizetését és csökkent a vagyona amíg ,,hatalmon" volt.Mond el ugyanezt Orbánról kérlek."

A baj az, hogy nem tudsz te semmit, csak azt hiszed.

Gyurcsány nem azelőtt, hanem az alatt és az után is vállalkozó volt. Miniszterelnökként nem vette fel a fizetését, mert az neki csak zsebpénz volt.

Sajnos a régebbi vagyonnyilatkozatokat már nem lehet megtalálni a parlament honlapján, ezért csak pár cikket tudok neket betenni, hogy lásd mekkorát tévedtél.

"Gyurcsány Ferenc volt miniszterelnök benyújtotta 2009-es vagyonbevallását, amely szerint az összes jövedelme 103 millió forint volt tavaly, közölte a korábbi kormányfő titkársága vasárnap.... A vagyonnyilatkozat tartalmazza, hogy az összes jövedelme 2009-ben 103 millió forint volt, 34 millió forinttal kevesebb, mint 2008-ban. "

Vagyis amikor még miniszterelnök volt, abban az évben is ennyi osztalékot kapott a cégétől. 2008-ban tehát 147 milliót, 2009-ben 103 milliót. Azért abban egyetérthetünk szerintem, hogy havi 8,5-12 millióból már csak meg tudott élni. Csak halkan jegyzem meg, hogy akkor, 2008-ban a minimálbér 69000Ft volt, vagyis alaphangon 2008-ban gyurcsánynak a minimálbér 2130-szorosa állt rendelkezésére HAVONTA hogy megéljen belőle.

[link]

"Gyurcsány Ferenc 2008-ban leadott vagyonnyilatkozata szerint egy 50 négyzetméteres pápai lakás tulajdonosa, ebben édesanyja él. A kormányfőnek vagyonbevallása szerint nincs saját autója, nincsenek értékpapírjai és 2008. december 31-én nem volt olyan bankbetétje sem, amely meghaladta volna a hathavi képviselői alapdíj összegét. Tartozása nincs. Miniszterelnökként havonta másfél millió forintot keresett. Legnagyobb jövedelme az Altus Befektetési Zrt-től származik, amelytől tulajdonosi osztalékot kapott, 2008-ban összesen 114 millió forint értékben. A miniszterelnök az Altus részvényeinek 100 százalékát birtokolja, vagyonnyilatkozata szerint más cégben nincs érdekeltsége. "

Vagyis a korábbi években az Altustól és máshonnan összejött "kicsinyke" jövedelméből hogy hogy nem is lett semmiféle vagyonkája? Neked nem fura, hogy egy kisnyugdíjas is össze tud hozni egy 50nm-es lakást, mint gyurcsány anyukája, de neki a cégeivel, pártelnökségével sem sikerült ehhez hozzátennie? Hogy egy miniszterelnök képes volt nyom nélkül eltapsolni évente százmilliókat?

[link]

2020. dec. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!