Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyre nehezebben viselitek a...

Egyre nehezebben viselitek a meghosszabbított korlátozásokat?

Figyelt kérdés

A napom kizárólag munkából áll, amikor vége a munkanapnak jó esetben el tudok menni bevásárolni, de egyéb kikapcsolódásra esélyem sincs.


Korábban rendszeresen sportoltam, az elmúlt 1 hónapot is itthoni edzéssel töltöttem, hátha újra lehet normálisan mozogni, de most feladtam fejben.


Nagyjából egy vegetáló biorobot munkagép életét élem, és mostanra teljesen kilátástalan, beláthatatlan, hogy mikor lesz vége ennek a hisztinek.


2020. dec. 8. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
engem egyaltalan nem izgat a dolog
2020. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Igen, nehezen. De már ellustultam, kezdek hozzászokni
2020. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Engem se zavar a dolog. Én jól elvagyok otthon is.
2020. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Engem sem. Alig érint. Korábban sem jártam sehová.
2020. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Semmiben nem valtozott az eletem ... tavasszal is kirandulgattam a kutyammal amikor mindenkinek otthon kellett maradni es most is akkor megyek kutyat setaltatni a kijarasi korlatozas alkatt amikor csak akarok. Nekem kimondottan tetszik, hogy nem kell kerulgetni az embereket :)
2020. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Engem sem érint nagyon
2020. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Nincs különösebb hatással rám semelyik korlátozás. Jól elvagyok itthon. Ez nem jelenti azt, hogy sehová nem járok, de nem keresem az alkalmat arra, hogy kujtoroghassak, csinálhassam a feszültséget.
2020. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Egy ilyen kérdés alatt mit lehet lepontozni? Nem mindenki olyan extrovertált, mint te Kérdező...
2020. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem érint sokban. Diák vagyok, szóval kissé még kényelmesebb is mint a megszokott helyzet... kisvárosba élek ezért szájmaszk sem kötelező a városon belül csak a boltokba és a buszon. Mennyit tanulok így az már más kérdés... arról képtelen vagyok független választ adni több okból is.
2020. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Szerencsére tél van, nyáron megörülnék :D
2020. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!