Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszt pártoló válaszolgató...

A fideszt pártoló válaszolgatók (népi nevén fidesztrollok) miért annyira agresszívak néha (itt és máshol is)?

Figyelt kérdés
Persze mondhatják hogy már unják a sok "buta" kérdést, de akkor kérdem: ki kötelezi őket válaszadásra? (gondolom ez is jó kérdés...)
2020. dec. 8. 20:51
A kérdező szavazást indított:
túl sok a meló mostanában
túl kicsi a fizu
ők sem kedvelik már Orbánt
és a bónusz az kedvükért: Gyurcsány mondjon le!
17 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Ket Fidesz-troll beszelget:


-huzz a picsaba!

-nem huzlak.

2020. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Azt hiszik ha káromkodnak, akkor félelmetesek lesznek.

Pedig csak röhejesek.

2020. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Túl kicsi a f... :)
2020. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Szegények, aluliskolázottak, nincs valódi perspektívájuk az életben, frusztráltak, utálnak mindenkit a fehérbőrű keresztény heteroszexuális magyarok kivételével (vagyis elég sok mindenkit...)
2020. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

4es válaszát adom a legjobban! Xd

Sajnos igaza van.

2020. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Ne bántsd őket, nem lehet könnyű ezt a kormányt mindig megvédeni.
2020. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Nehéz az önellentmondásokat feldolgozni. Annál nagyobb ellentmondás pedig nincs, hogy az ország fele elvileg fideszes, de a valós közbeszédben és itt a GyK-n sem tükröződik ez vissza.
2020. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom, te melyik weboldalt olvasod, de a GYK tele van az ellenzéki trollokkal (nagyobb részben), és az ellenzéki kommentelőkkel (kisebb részben). A Szájer-ügy agyoncsócsálása már hosszú napok óta tarol ezen az oldalon. Ha az nincs, akkor jön az elmebeteg troll, a Dr. Orbán Viktor Mihály Úr-os marhaságaival, vagy a másik gyengeelméjű, aki lassan már évek óta naponta itt krumplizik (és még nem unja a szerencsétlen, pedig mi már nagyon). Ez pedig itt egy mai gyöngyszem:

[link]

Ilyen az, amikor egy ellenzéki felhajt az autópályára és bemondja a rádió, hogy egy őrült szembe halad a forgalommal... :D

Mellesleg elraktam néhány ellenzéki véglény kommentjét (merthogy persze a GYK gyorsan leszedte), amelyben arról értekeznek, hogy miként fogják a fideszes politikusokat kibelezni és fellógatni (belinkelem azt is, ha kívánod).

Szóval feltenném a kérdést, kedves kérdező: te mi a frászkarikáról beszélsz? :D

2020. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Pártszíntől függetlenül mindenki ideges lesz a politika kategóriában...
2020. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
Még egy kis kiegészítés: amíg ezt (#8) megírtam, 7 db unatkozó elvbarátod repült rá a kérdésre, mint gyöngytyúk a takonyra. Én vagyok itt az első kormánypárti. Agresszív vagyok? Nem. Tudok értelmesen fogalmazni? Tudok. Tudok helyesen írni? Tudok. Mégis veletek van tele az egész GYK. Akkor mi a probléma? Ja, hogy az itteni nagyjából 90%-os létszámfölényetekkel a választásokon sz@rt sem értek... Az élet már csak ilyen, barátom. Ti vesztesnek születtetek! :)
2020. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!