Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lazár János lesz Orbán utódja?

Lazár János lesz Orbán utódja?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ki tudja...
2020. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
nem kell fideszes! SEMMILYEN!
2020. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszem. Ő is szar alak higgyétek el.
2020. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
#2 vagyok és #3-an nagyon egyetértek, sokan szimpatizálnak vele de szerintem akkor rossz emberismerők!
2020. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Ja, azért mert tud szimpatikusan beszélni, attól még Lázár is egy szar alak. Bayer is beszélt szimpatikusan Gulyás Marcinál és elsőre nekem is tetszett, még a szülőknek is megmutattam, hogy nézzétek ez tud rendesen is beszélni. Aztán rájöttem, hogy hiába beszé néha rendesen, ugyanolyan szar alak. Még akkor is, ha jól hangzott. Mindenki szar alak, aki Fidesz politikus. Propagandista is ideszámít. Ha Orbán, ha Lázár, ha Bencsik, ha Gajdics, ha Bayer.
2020. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Bencsikek mióta politikusok? Amúgy alig vagy tele előítéletekkel...
2020. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#5

Gajdics pont tegnap beszélgetett Gulyás Marcival. A pali elismerte, hogy az ellenzék nem kap elég szót a médiájukban, meg is lépett. És volt pofája ezt azzal indokolni, hogy a saját szavazóik esetleges haragja miatt. Az ember kvázi rákente a népre, miattuk van lakájmédia, miattuk vannak abban a helyzetben, amiben vannak. Szépen beszélt, de érződött rajta a zsigeri gyűlölet.

2020. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"Gajdics pont tegnap beszélgetett Gulyás Marcival. A pali elismerte, hogy az ellenzék nem kap elég szót a médiájukban, meg is lépett. És volt pofája ezt azzal indokolni, hogy a saját szavazóik esetleges haragja miatt. Az ember kvázi rákente a népre, miattuk van lakájmédia, miattuk vannak abban a helyzetben, amiben vannak. Szépen beszélt, de érződött rajta a zsigeri gyűlölet."


Ja tudom, nem néztem csak alig valamit abból. Attól még Gajdics is egy szar alak, ahogy Lázár is, Bayer is.

2020. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem biztos hogy lesz utódja.

Lehet hogy úgy dönt mint hitler.

A halálos ágyán bukottá nyilvántja a magyarsagot-igazából csak nem tudja majd elviselni hogy népünnepéj lesz a távozása-és lebombáztatja az országot.

2020. dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
orbán lesz orbán utóda! orbán élt, orbán élt, orbán élni fog!
2020. dec. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!