Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan reménykedhet az ellenzé...

Ékezetes billetyűzet kérdése:

Hogyan reménykedhet az ellenzék abban, hogy '22-ben nyernek, amikor még arra is képtelenek voltak, hogy Gyurcsányt eltávolítsák?

Figyelt kérdés

Egyszerűen felháborító, hogy a mai legerősebb ellenzéki párt a böszme által vezetett DK.

Most lepaktál vele az egész ellenzék és együtt várják a megváltást. Politikát építenek az Orbángyűlöletre, a hazudozásra és az ígérgetésekre. Van aki még hisz nekik?



2020. dec. 9. 16:41
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
36%

Gyurcsányt,az Orbán kormány akarja eltávolítani.


Kovács "Szócséplő" Zoltán,örök érvényű szavaival élve:

De Sikerült?!?

(Ki a lúzer?)

2020. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
62%

Csak a tanulatlanok mennek el szavazni. Jó érzéssel rendelkező ember sem Orbánra, sem az ellenzékre nem szavaz le. Egyikre sem. Mert egyik sem az erkölcsös demokratikus nézeteket vallja, hanem azt hogy hogyan lehet vágyakból és félelmekből hatalmat kovácsolni.


Hiába kárognak az ellenzékiek hogy a Fideszre az éhenkórász analfabéták szavaznak, azoknak sincs több eszük semmivel, akik bármelyik ellenzékire szavaznak le.

2020. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
55%
Orbán érdeke Gyurcsány politikában maradása, mert tud rá mutogatni, hogy látjátok van nálam is rosszabb. Meg Gyurcsánynak is persze megvan a maga szektája, és ez a két tábor a leghangosabb. Én például nem megyek el szavazni valószínűleg, pedig követem a politikát és érdekel is, hiába van elegem a mostani rendszerből egyre jobban, nem hinném, hogy Gyurcsány visszatérése lenne a megoldás. És nem én vagyok az egyedüli szerintem, aki így áll a dologhoz.
2020. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
17%

1:

.... meg a Mi Hazánk Mozgalom.

2020. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
78%
Gyurcsány pont annyira jó, hogy majd a '22-es kampányt a Fidesz fel tudja építeni arra, hogy ez az ellenzék = 2002-2010-es kormány, tessék választani.
2020. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

#5. És nem lesz igaza? Dehogynem. Ez az ellenzéki összeborulás már nyalja a böszme talpát, csak azért hogy szavazatokat szerezzenek. A böszme meg persze egységes ellenzéket akar, amiből nem lehet kihagyni, hiszen ő az ellenzék legerősebb politikusa... :DDD


#2 és #3. Értem én, de úgy látszik, hogy egyik pártnak sem érdeke, hogy a tanult embereket próbálja megfogni a politikájával. És soha nem is lesz, ha azt nézzük mi megy az USA-ban, ahol 300 éve demokrácia van.


#1. Megmondom őszintén nem értem mire célzol, de frappánsan az ellenkezőjét írtad mint #3.

2020. dec. 9. 16:58
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan távolítasz el félmillió fanatikus nyugdíjast és egy ilyen mindenlében kétkanál alakot?


Mármint az igényt értem kérdező, de hogy képzelted el a "hogyanját"?

2020. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
29%
Mégis ez kell az embereknek. Gyurcsány pártja a legaktívabb. Szerintem pár ellenzéki párt már eltűnt volna, ha nem állnak össze a dk-val.
2020. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a Jobbik miatt nem fognak odaszavazni, vagy Gyurcsány miatt. Magyarázhatnak akármennyit a Jobbik változásairól, attól még ugyanazok vannak ott pozícióban, akik néhány éve még összeírták volna a zsidókat, vagy felkötötték volna a baloldali elemeket.

A Fideszre nem szavazok, de erre a katyvaszra sem. Marad egy harmadik jelölt.

2020. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
71%

Még mindig nem értem, hogy mivel különb Orbán, mint Gyurcsány?


Ha nem hallja az ország azt, ahol bevallja, hogy hazudnak, akkor nincs is baj?


Vagy miképp megy ez?

2020. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!