Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék miben reménykedik?...

Az ellenzék miben reménykedik? Az utolsó emberük aki legyőzte Orbánt, az Gyurcsány Ferenc volt. De még őt is szénné fikázzák. Mit gondolnak? Ha megbukik Orbán kolászból lesz a kerítés?

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Az ellenzék nevetséges. Nem vagyok fideszes, de inkább maradjon a Fidesz, minthogy a melegimádó Momentum, az elgyengülő Jobbik, a jelentéktelen LMP vagy a szétesett, bukott MSZP legyen a

kormányon.


A DK-val kapcsolatban még nem döntöttem. Voltam Gyurcsány Ferenc egyik előadásán, az alapján már nem olyan, mint erős, mint amilyen a 2000-es években volt. De a mai ellenzékből csak a DK lehet a Fidesz ellenfele. Ahogy itt is megjegyezték az oldalon, Gyurcsány a semmiből felépített egy pártot. És igaz, pedig neki nehéz volt, és az ma a legerősebb ellenzéki párt.

2019. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem lesz kolbászból, de megértem, akiket zavar, hogy egy elmebeteg vezeti az országot kénye kedve szerint.
2019. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

" De még őt is szénné fikázzák."


Pontosan ki is?

2019. szept. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen alapon ne csináljunk semmit, az biztos megoldja a dolgokat. Valahol el kell indulni.
2019. szept. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Fletónak vannak komoly cuccai a Fidesz ellen, csak nem hozta őket nyilvánosággra, mert nem tud belôle profitálni. Azt ugye max a választás előtt kell max 3-4 héttel. Hogy legyen ideje elterjedni.

22-ben érdekes választás lesz.

Most pedig azt fogjuk megnézni, hogy mennyire.

2019. szept. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
56%
Egyes válaszoló szerint én is így gondolkodom annyiban kiegészítve hogy SOHA nem szavaznék olyan pártra aminek köze van a szemkilövető hazáját eláruló isiászos Gyurcsányhoz!
2019. szept. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
"...kolászból..." nem, de még kolbászból lehet! (Persze ha Orbán és Gyurcsány is eltakarodik a közéletből!)
2019. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5, nagyapám is sokat mesélt Hitler csodafegyveréről.


Pont addig nincs esélye egyetlen ellenzéki pártnak sem, míg nincs más a fejében, hogy mit tehet a fidesz ellen.


Több szavazatért valami több kellene

2019. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Az ellenzék miben reménykedik?"

Abban, hogy kihal a DK meg az MSZP, és megerősödik a Momentum, meg a Párbeszéd.

2019. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vagy belső viszály szakítja szét a Fideszt.

Vagy Orbán meghal, de szerintem akkor egy sokkal erőszakosabb, sokkal gonoszabb, buta fidesz-diktátor jön. Mondjuk egy Kocsis Máté, vagy hasonló.

2019. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!