Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyit tud a legtöbb...

Tényleg ennyit tud a legtöbb értelmiségi?(akár világ szinten)

Figyelt kérdés
Amit megfigyeltem.Össze vissza csürik csavarik a szavakat hogy a végén ők jöjjenek ki áldozatként és a másik a gonoszként.Elképesztően képtelenek figyelni a másikra.A saját szarukat minimalizálják a másikét démonizálják.Tipikus példa a semjén interju azzal kapcsolatban hogy a szájer meg ilyenek)Pökhendiek,beképzeltek.Mindent képesek megmagyarázni elrelativizálni.Oldaltól függetlenül.
2020. dec. 10. 00:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Politikusokra gondolsz? Nekik ez van a vérükben, ez amolyan narcisztikus szociopáthia
2020. dec. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem csak a politikusokra.Nézd meg a nyilatkozókat a tv-ben.Pl gajdics ottó vagy bayer zsolt,vagy lehetne 56 ezret találni oldaltól függetlenül.
2020. dec. 10. 00:25
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha már voltál annyira oldalfüggetlen, hogy Semjént és Szájert említetted, akkor hadd hozzam ide Gyurcsányt, aki az őt és (akkori) pártját tönkretevő őszödi beszédet a mai napig is igazságbeszédnek nevezi. :)
2020. dec. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
1 nincs a vérükben ez nem vértől függ.Amugy az az érzésem valóban hogy a legtöbb ilyen az minimum nárcisztikus szociapata.Másik ember nem megértése+saját minimalizálása a másik dolgainak felnagyitása.
2020. dec. 10. 00:27
 5/20 A kérdező kommentje:
3 as gyurcsány is az.igen oldalfüggetlen vagyok.fáj hogy nem hoztam példát konkrtéan a másik oldalról?kiirtam a kérdésben hogy oldaltól függetlenül.De ugy látszik te ezen akadsz fent.
2020. dec. 10. 00:27
 6/20 A kérdező kommentje:
*Másik ember meg nem értése és nem is akarni megérteni.
2020. dec. 10. 00:28
 7/20 anonim ***** válasza:
53%

"Másik ember nem megértése+saját minimalizálása a másik dolgainak felnagyitása."

És a kérdéseddel meg a hozzá fűzött ostoba, agresszív megjegyzéseiddel pontosan példáztad is ezt a viselkedést.

Gratulálok!

2020. dec. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha függetlennek akarsz látszani, ne említs konkrét neveket. (Alapszabály.)
2020. dec. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ja és szájert nem emlitettem csak azt hogy semjén beszélt róla.Szájert konkrét példaként nem emlitettem.Egyetlen példa volt semjén.

amugy pont erről a szociopata viselkedésről beszélek el se olvassa a kérdést de már reklamál hogy gyurcsányt ménemhoztam.csak a saját dolgait nézi.

2020. dec. 10. 00:30
 10/20 A kérdező kommentje:

8 nem ettől függ hogy független valaki.ha gyurcsánt megemlitem attól nem lennék függetlenebb hiszen már irtam mindkét oldalt.

"És a kérdéseddel meg a hozzá fűzött ostoba, agresszív megjegyzéseiddel pontosan példáztad is ezt a viselkedést.


Gratulálok!" na ezt honnan szülted.én tényeket irtam az agressziv te voltál.fáj az igazság mi?tipikus érvelési technika hogy beállitasz olyannak amiről irok.na trollkodj máshol szépen.

2020. dec. 10. 00:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!