Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyit tud a legtöbb...

Tényleg ennyit tud a legtöbb értelmiségi?(akár világ szinten)

Figyelt kérdés
Amit megfigyeltem.Össze vissza csürik csavarik a szavakat hogy a végén ők jöjjenek ki áldozatként és a másik a gonoszként.Elképesztően képtelenek figyelni a másikra.A saját szarukat minimalizálják a másikét démonizálják.Tipikus példa a semjén interju azzal kapcsolatban hogy a szájer meg ilyenek)Pökhendiek,beképzeltek.Mindent képesek megmagyarázni elrelativizálni.Oldaltól függetlenül.
2020. dec. 10. 00:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
7es ugy látszik nagyon fáj hogy leirtam az igazat.Egyből beindult a hiteltelenitési próbálkozás.A kérdésem pont egy jelenséget irt le.Én is értelmiségi vagyok de nem az effélékből mint amit leirtam
2020. dec. 10. 00:33
 12/20 A kérdező kommentje:
"technika" inkább hiba.7 es az agressziv szemre hányó te voltál.ki se fejtetted hogy melyik lett volna az csak odaböfögtél egy ilyet.nulla érveléssel.ez is egy sajátossága az általam leirt viselkedésnek.
2020. dec. 10. 00:34
 13/20 A kérdező kommentje:
Örülök hogy vannak akik megértették.Van meg amelyiknek mindegy ugyis csak dühöngeni akar itt meg terelni a figyelmet a tényekről.
2020. dec. 10. 00:35
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb"értelmisegi" káros dologra használja az értelmét! Kevés a normális
2020. dec. 10. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Nyilván meg kell találni a megfelelő értelmiségieket, akik kellően műveltek és nem újságírókra vagy politkusokra kell figyelni, hanem komoly társadalomtudósokra.
2020. dec. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ilyen világ. Nagyot változott.
2020. dec. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
59%

A másik, ezzel összefüggő kérdés, hogy egy politikus mikor válik hitvánnyá?

Megválasztása után, vagy már előtte is az?

2020. dec. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"minimalizálni", "relativizálni"

Te sem a Mónika-sóból jöttél...

2020. dec. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

14 vagyok


Látod milyen "értelmesek" az itteni "értelmiségiek"


A gombnyomáshoz értenek,semmi máshoz!

2020. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy egyik oldal se birja a kritikát.Ha beirtam volna a másik oldaról gyurcsányt is akkor másról ment volna a kötekedés.A lényeg hogy ment volna a figyelemelterelés.Akkor pl az lett volna miért te talán tudsz náluk jobbat?Gusztustalan seggnyalók sokan az az igazság.
2020. dec. 10. 15:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!